Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy képzelik a hajléktalanok,...

Hogy képzelik a hajléktalanok, hogy minél több pénzt követelnek?

Figyelt kérdés

Kétszer történt ilyen. Én eleve nem adok nekik pénzt, én dolgoztam meg azért a pénzért, nekem sincsen milliós fizetésem, meg amilyen bunkók és lerázhatatlanok is tudnak lenni... Nem beszélve arról, hogy a fele piára költi.


A barátom se ad sűrűn, de most két alkalommal adott. Na úgy nézett ki a dolog, hogy odajött a hajléktalan, hogy kaját akar venni, adjunk pénzt. Nem tudom, pontosan mennyit adott neki, nem papírpénzt, hanem aprót. A kezében több volt, mint amennyit odaadott, majd ilyet szólt mindkettő (két különböző nap, két különböző ember): ADJÁL MÉG, AZT IS ADD MÉG ODA. Mivan?! Örüljön, hogy kapott, nem kötelessége adni senkinek, meg se becsüli, hogy valaki megszánja, nem még adja neki oda az összes kp-ját mi?


Ezt mégis hogy gondolják?


2022. aug. 5. 07:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Azokra szállnak rá, akikre lehet. :(

Itt vidéken is a pióca létformára berendezkedett illetők szeretnek a legjobban haverkodni az új beköltözőkkel, én is ráfaragtam jópárszor.

2022. aug. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Èn adok nèmelyiknek... Van egy fiatal, itt a melohelyem környèkèn. Mindig jön csikkezni. Nem kèr az semmit, köszön illedelmesem. Mikor elmegy, adok neki egy cigit, megkèrdezem van e tüze? Nèha adok pènzt is, ès boldog lesz tőle... Most azt a 300 ft sajnáljam? Belőlük is van sokfajta, az se mindegy mièrt van az utcán.... A kultúráltnak adok...
2022. aug. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%

És amúgy piára és cigire költi a pénzt. Kaját ingyen adnak a szállón.

Jó nagy hülye a barátod, hogy támogatja a koldulást és ismeretlen ember függőségeit.

2022. aug. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
3# ès? Mindenki tudja, hogy piára költi... Èn is tudom, hogy arra fogja, mègis adok.... Van annak elèg gondja...
2022. aug. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
20%
Nemtudom én sem, de sajnos nem lehet ezeket leszúrni, mert embernek számítanak állítólag.
2022. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

#5 Lássuk csak... Embernek számítanak, mert mondjuk emberek?

Nem egyformák a sorsaik, van aki magasabbról esett erre a szintre, mint ahol most te vagy.

Egy szerencsétlen válás, a szülők korai elvesztése...

Igaz nem lehet mindenki annyira erős, tökéletes és belevaló mint a hozzád hasonló létformák, akik állítólag szintén emberek, ezért legálisan nem lehet őket sem leszúrni...

2022. aug. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Engem felbsznak. Nem adok.
2022. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Soha nem szabad nekik adni, mert ez lesz a vége. Úgyis piára költik.
2022. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
85%

#8 A felnőtt emberek tök ügyesen el tudják dönteni, hogy ennek ismeretében adnak-e vagy sem.

Nem kötelező.

De ugyanennyi logikával ne fizessünk adót se, mert úgyis ellopják a fejesek.

2022. aug. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul adót sokkal többet fizetsz.
2022. aug. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!