Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy képzelik a hajléktalanok,...

Hogy képzelik a hajléktalanok, hogy minél több pénzt követelnek?

Figyelt kérdés

Kétszer történt ilyen. Én eleve nem adok nekik pénzt, én dolgoztam meg azért a pénzért, nekem sincsen milliós fizetésem, meg amilyen bunkók és lerázhatatlanok is tudnak lenni... Nem beszélve arról, hogy a fele piára költi.


A barátom se ad sűrűn, de most két alkalommal adott. Na úgy nézett ki a dolog, hogy odajött a hajléktalan, hogy kaját akar venni, adjunk pénzt. Nem tudom, pontosan mennyit adott neki, nem papírpénzt, hanem aprót. A kezében több volt, mint amennyit odaadott, majd ilyet szólt mindkettő (két különböző nap, két különböző ember): ADJÁL MÉG, AZT IS ADD MÉG ODA. Mivan?! Örüljön, hogy kapott, nem kötelessége adni senkinek, meg se becsüli, hogy valaki megszánja, nem még adja neki oda az összes kp-ját mi?


Ezt mégis hogy gondolják?


2022. aug. 5. 07:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
56%

A fejlett nyugaton ezt így csinálják:

[link]

2022. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én nem keregettem sose csak úgy odajottek hozzám és adtak néhány ezer forintot ,de csak karácsony , szilveszter körül.
2022. aug. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!