Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mc Donaldsban a wrap is...

Mc Donaldsban a wrap is egészségtelennek számít?

Figyelt kérdés
Nem eszek hozzá krumplit, csak a szendvicset és utána már nem vacsorázom

2022. aug. 7. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele gond, ha nem ezt eszed rendszeresen( ez a többi gyorséttermi ételre is igaz).
2022. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Amúgy kb ugyanolyat otthon is tudsz magadnak csinálni nagyon egyszerűen. :)


Amúgy sztem az ilyen junkfood kategóriában a hamburger bucik, a szószok, a tejalapú édességek, meg a sült krumpli a kimondottan egészségtelenek, a többi általában "nem olyan gáz".

2022. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Semmi nem egészségtelenebb a mcdonalds-ban mint az átlagos magyaros ételek
2022. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Nem hiszem, de nagyon drága...


Mennyi most? Amikor utoljára voltam mekiben, covid előtt, volt ez 1500 ft már akkor nagyon drága

Most mennyi lett?

2022. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően egészséges,főleg,ha még lehet kapni a nem panírozott verziót is
2022. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi be kerül most?


Tudja valaki?

2022. aug. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egészségesebb opció, mint az aktuális emeletes burger, de attól még nem egészséges (általában olyan a "tortilla", amit használnak hozzá, mint a műnyag, ízetlen, kicsit fura állagú). Ha az a lényege a kérdésnek, hogy diétában oké-e, ameddig ált. egészségesen étkezel meg aznap nem ettél meg a szervezeted számára sok kalóriát, néha belefér.
2022. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!