Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eddig minden hétvégém be volt...

Eddig minden hétvégém be volt táblázva a nyár folyamán, most volt szabadidőm, de a kihasználása helyett letargiában vagyok. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Alig vártam, hogy ne kelljen társaságban lennem, most mégis valahogy magam alatt vagyok. Mindig terveztem, hogy mit fogok csinálni ha lesz végre időm,most meg nem köt le semmi. Legszívesebben aludnék, ha épp nincs mellettem senki(párom, család) akkor azonnal bóbiskolok el.

2 hónapja tényleg folyamatosan volt valami programom, hétköznap meg dolgoztam. Ennyire ki lehet ettől merülni vagy van valami bajom?

24 éves vagyok



2022. aug. 7. 18:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Pacsi, a szervezeted így jelez, hogy kapcsolj vissza 2-vel. Igen, aludnod kell, nem zsigerelheted ki önmagadat. Ne legyen bűntudatod, hogy most nem köt le semmi.


Hasonló cipőben vagyok: 2 hete folyamatosan sokat pakoltam, 1 hete fáj bizonyos helyen. Szerdán eldöntöttem, hogy a jövőhéten szabizok. Tegnap nem csináltam semmit, szó szerint csak ültem. Jó volt, kellett..


Nyugi, és jó pihit:)

2022. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!