Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Délelőttös műszak után mikor...

Délelőttös műszak után mikor értek haza ?

Figyelt kérdés
Mit szoktatok csinálni ha hazaértek ? Mikor vacsoráztok és mikor tértek nyugovóra ?

2022. aug. 7. 19:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Én délelőttös műszakban mindig 2:30-kor keltem, készültem./Sokan voltunk a szállón, mindig várni kellett a fürdőre, azért keltem ilyen korán mindig/. Aztán mentem a buszhoz, a városban átszálltam, és beértem 5:40-re, 5:45-kor meg már kezdtem. 13:45-kor már végeztem is. 14:00-kor jött a busz, 16:00 körül voltam a szállón. Pihentem, főztem, boltba mentem, fürödtem. Másnap ugyanez. Következő héten kezdődött az éjszakás műszak.
2022. aug. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A régebbi munkahelyemen 3 műszakban dolgoztam, akkor 3:30 körül keltem, 4:30-kor indultam otthonról, 5:45-re értem kb. be és és 6-kor kezdődött a műszak. 14-kor ugye végeztem a munkahelyen, ilyenkor a céges busz később indult, mint máskor, szóval 14:20 körül volt, amikor elindultam onnan. Ilyenkor délután volt a legnagyobb forgalom, így általában 16:30 körül értem haza, ha még nem mentem be hazafele boltba vagy ilyesmi. Otthon az első dolgom az volt, hogy lezuhanyoztam, utána ettem, kicsit gépeztem/telefonoztam, de legkésőbb 19-kor már aludtam.

A következő munkahelyen 12 óráztam, itt szintén 3:30-kor keltem és 4:30-kor indultam, 6-kor kezdődött a műszak és 18-kor ért véget. 18:25-kor indult a céges busz és általában 19:10-re értem haza. Zuhanyzás, majd evés után rögtön mentem aludni, ekkor már volt kb. 20:30, ha egy kis szórakozásra vágytam, max. alvás előtt az ágyban telefonoztam egy kicsit, de általában 1-2 percen belül elaludtam a telefonnal a kezemben.

2022. aug. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg 4 műszakban dolgozok, de a felosztás ugyan az.


Reggel 4 körül kelek, busz itt van 5:20 környékén, legkésőbb 5:40- re bent vagyok.

Hazafele meg 14 óra fele indulok.

Ott a busz, 10 perc alatt otthon.


Az hogy mikor alszok meg eszek, én nagyon kiegyensúlyozatlan ember vagyok, mindig ahogy jön.

2022. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sirkó Ákos válasza:
5 40- 15 00
2022. szept. 22. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kettes, nem semmi.

Hogy birtad ? Most is ilyen sokat dolgozol ?

2022. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha bicajjal vagyok, akkor 14:30 körül, ha busszal, akkor 14:45+

Hogy mit csinálok, ha hazaérek? Hát mikor hogy... Ha nem ebédeltem odabent, akkor kajálok. Utána meg... rajzolok, netezek, üzizek, vagy elmegyek sétálni, bringázni, fotózni. Ha nagyon depis vagyok, akkor viszont csak fekszem az ágyon és nézek magam elé...

dec. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja, a vége lemaradt (6-os vagyok)


Kb. 5 és 6 óra között vacsizok, de ha tudom (ergo ellenállok a kísértésnek), akkor inkább kihagyom. Jó lenne már 9-kor lefeküdni, de többnyire csak 10 után kerülök ágyba.

dec. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fáradt szoktál lenni munka közben?
dec. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Szolovjov ***** válasza:
100%
14 óráig tart a műszak, 14:40-re itthon vagyok. Eszem, alszom vagy 40-60 percet, és este kb 9-ig azt csinálok amit akarok. Este 8 körük szoktam még enni, mert korgó gyomorral nem tudok aludni.
febr. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!