Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha állsz egy sorban és az...

Ha állsz egy sorban és az előtted lévő oldalra néz, akkor te is elnézel arra?

Figyelt kérdés

2022. aug. 7. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Csak ha előtte őt néztem. Ellenkező esetben nem is venném észre, hogy éppen hova néz. :D
2022. aug. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy ideje nem foglalkozom azzal, hogy mások mit csinálnak körülöttem, amíg engem nem érint a dolog.
2022. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán tök mindegy, merre néz, csak haladjon.
2022. aug. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Nem más embereket figyelek, így nem venném észre. A másik meg az, hogy én sem foglalkozom azzal, hogy mások mit csinálnak.


Amíg nincs közvetlen veszély vagy nem igényel valaki mellettem segítséget (pl mert összeesik), addig felőlem fejenállva énekelhetnek is. Bár ha nincs jó kedvem, ez idegesít és akkor a szememmel tüzet szórva, magamban durván káromkodva arrébb megyek.

2022. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Előtted tényleg nagy sor lehet, hogy már unalmadban nem tudsz mit csinálni, és kiírsz mobilról egy ilyen bugyuta kérdést. 😏
2022. aug. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kösz@1-@4.

@5 Sajnálom, hogy kora reggel már ilyen frusztrált vagy. Azért kívánom, ettől jobban alakuljon a napod további része!

2022. aug. 8. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose érdekeltek a körülöttem lévő emberek, hogy ki mit csinál, merre néz stb.
2022. aug. 14. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!