Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kire mondják, hogy rendes...

Kire mondják, hogy rendes lány? Mitől rendes?

Figyelt kérdés

2022. aug. 8. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Visszafogott, nem magamutogató, nem feltűnősködik, megtiszteli a többi embert azzal, hogy nem bunkó velük, nem hoz senkit kínos helyzetbe, nem rúg be, nem drogozik, nem hisztizik, uralkodik magán.
2022. aug. 8. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerény
2022. aug. 8. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
Se agya, se egyénisége, se véleménye, se céljai, csak egy szolgálatkész, bólogató birka, aki végrehajtja a környezete elvárásait.
2022. aug. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
1: A berúgás, a drogozás, a bunkóság, a majomparádé és a hiszti mióta férfi előjog? :P
2022. aug. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
72%
Egy rendes férfi ugyanilyen.
2022. aug. 8. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Lenyeli.
2022. aug. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Általában arra mondják, aki nem qrva, aki egyszerre egy fiúval jár együtt, és viszonylag szerény, egyszerű.
2022. aug. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát mint én.

Sosem iszom, nem cigizek, de még életemben nem is próbáltam (van aki nem akarta elhinni), nem éjszakázom, nem hangoskodom, a szemetet szelektíven gyűjtöm és még ki is mosom a műanyagokat előtte.

Nem vagyok harsány, nem vagyok nyomulós, szépen éldegélek a kis világomban.

Alapjáraton kedves vagyok ha velem is azok.

Nem is értem miért nincs több önbizalmam, tisztára rendes vagyok :D

2022. aug. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem én is rendes vagyok. Akinek tudok segítek, volt hogy épp ezért vágtak át elég sokan, mert kihasználtak. Voltam ingyen sofőr, munkaintéző, valakinek szállást intéztem, voltam kísérő, lelkiszemetes, stb. Szóval jó sokan kihasználtak már. Segítettem és utána eltűntek.

Inni ritkán iszom, dohányozni csak buliban szoktam/buliba évente max kétszer ha megyek/. Hűséges típus vagyok, nem csalom meg a másikat. Könnyű sajnos megbántani.

Igényes vagyok, sokat dolgozom, tudok bánni a pénzzel. Ha olyan az ember kedves vagyok vele/ha valaki bunkó velem azzal nem vagyok kedves/. Sokak szerint jófej vagyok.

Nem vagyok nagyképű, és egoista. Büszke vagyok arra amit elértem, de ennyi.

Szerintem hozzám képest elég sok egoista, nagyképű liba rohangál az úton, úgyhogy nem azt állítom, hogy főnyeremény vagyok, de szerintem másabb vagyok tőlük/mások is mondták már ezt/.

2022. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
67%
Attól rendes, hogy nem adja magát oda fűnek-fának, nem könnyen kapható, tud viselkedni, tud főzni-mosni, normális értékrenddel rendelkezik és nincsenek káros szenvedélyei.
2022. aug. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!