Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normalis hogy a szomszed...

Normalis hogy a szomszed gyerek vilagitgat az ablakomba es hajnali 2 kor beinditja a motort az ablakom mellett? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szerintem nincs még 18, egy taknyos gyerekrol van szo aki most jott ra hogy "en mar nagy vagyok kint lehetek az udvaron 8 utan"

Nappal nem hallom soha a hangjat, ejfel korul kezdem el hallani vagy kelek fel ra arra amit muvel

Az ablakom hatul van, nekik ott van hatso reszi udvar

Hajnali 2 kor kijon es beinditja a motort az ablakom alatt 2 meterrel

Mindig fel kelek ra

Meg még ami még remisztobb az az hogy vilagitgat az ablakomba hajnalban.

Mintha egy zseblampat kapcsolgatna fel le es kozben az ablakomra iranyitana

Kozben olyanokat ordit hogy "gyere ram" meg stb

Neha felek hogy leskelodik is de sotetito van az ablakon remelem ha bevilagit nem lat be

Nem tudom mit csinaljak, ha szolnek hogy hagyja abba mert nem tudok tole aludni mégjobban csinalna

Mit tudok tenni?


2022. aug. 8. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta megy ez? Lehet várnék a helyedben, hátha megunja. Mert valóban, ha szólsz, akkor csak rátenne mégjobban, mert az ilyen élvezi, ha másnak szar.
2022. aug. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Miota nincs iskola annak a szarosnak

Azt is csinalja hogy ki jön hajnalban szinten, beul a kocsiba uvolteti a zenet egy kicsit aztan be megy..

Nem tudom hogy feltunesi problemai vannak e , de minden esetben arra gondolok hogy direkt csinalja ezeket

Es minden este amikor ezek vannak, nem tudok tole aludni

2022. aug. 8. 22:03
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Lehet a szüleivel kéne beszélni
2022. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Kapd el egyszer a grabancát és fenyegesd meg, hogy ha ezt folytatja, ráhívod a rendőröket csendháborításért.
2022. aug. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azok ugyanolyanok mint ő csak ők nappal csinaljak ugyanezt vagyis kb 10 ig utana a gyerek jon
2022. aug. 8. 22:14
 6/17 anonim ***** válasza:
61%
Cigányok? :(
2022. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
Én fel videózám amit művel. Meg mondanám neki szépen hagyja abba, ha folytassa, akkor fel hívom a rendőrséget meg mutatom nekik a videót.
2022. aug. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A vilagitgatas tenyleg nagyon remiszto...de ha tenyleg feljelentenem ki magyaraznak magukat
2022. aug. 8. 22:21
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Épp ezért kell a videó. Azt hogy magyarázzák meg, hogy kimondottan az ablakod felé kiabál a srác. Másokat ez nem zavar?
2022. aug. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Csak az en szobamba hallatszik
2022. aug. 8. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!