Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a velemenyetek...

Szerintetek mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
A kiszemeltemnek van egy baratja,olyan bartja,akivel raktak fel kozos kepeket,olyan kepeket ahol a kiszemeltem baratnoi is rajta voltak.Majd a kiszemeltemnek az a baratja,ismerose lett a kiszemeltem egyik baratnojenek és az a kiszemeltem unokatesójának is.Jelentheti azt,hogy járnak?
2022. aug. 9. 04:26
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
81%
Szerintem feküdj vissza.
2022. aug. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

"Szerintetek mi a velemenyetek errol?"


Az, hogy a kognitiv kepessegeid gyengék, mar ebbol a kerdomondatbol is latszik.


Ha még egyszer leirod hogy "kiszemeltem", felpofozunk.

2022. aug. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az a véleményem, hogy a kiszemeltednek van egy baratja,olyan bartja,akivel raktak fel kozos kepeket,olyan kepeket ahol a kiszemelted baratnoi is rajta voltak.Majd a kiszemeltednek az a baratja,ismerose lett a kiszebelted egyik baratnojenek és az a kiszemelted unokatesójának is.Jelentheti azt,hogy járnak.
2022. aug. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
A rébusz troll beszervezte a fiát is
2022. aug. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor a kiszemelted barátja a barátnőjével meg az unokatesójával is jár? 🙄🤔
2022. aug. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shaddark ***** válasza:
55%

Tehát el kellene döntenünk, hogy ki a kiszemelted kiszemeltje.

Szerintem még nincs neki. Ha lesz, látni fogod a közös képeiket. Akár te vagy rajta a kiszemelteddel, akár az unokatesód barátnőjének a barátjának az unokatesója van rajta a kiszemelteddel.

2022. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kései Sirató ***** válasza:
53%
Nem jelent semmit.
2022. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
2022. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!