Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretitek az iskolátokban,...

Szeretitek az iskolátokban, illetve a munkahelyeteken dolgozó takarítónőket? (Persze nem szerelemből, hanem emberileg.)

Figyelt kérdés

2022. aug. 9. 14:34
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
43 szavazat
1 2
 1/17 Shaddark ***** válasza:
100%
Nálunk jó fej, szoktam hülyéskedni is vele.
2022. aug. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Sose találkozok velük, a munkájuk minősége alapján elég igénytelenek lehetnek.
2022. aug. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem őket. Csak köszönni szoktam nekik, így nem tudom, hogy rendesek-e.
2022. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%
Cigányok és marhára nem takarítanak. Szóval nem.
2022. aug. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
98%
A mi folyosónkat egy jópofa idősebb asszony takarította. Jóban voltunk vele. Ö is a mi osztályunkat kedvelte legjobban.
2022. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ica neni aranyos és humorosan szól, ha valami nem tetszik neki. És általában mindig mosolyog. Én csípem.
2022. aug. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az általános sulisak közül egy aranyos kis néni volt, ő gyakran benézett a napközibe. A többieket utáltam, sőt inkább féltem tőlük, mert mindig iszonyat bunkók voltak, kiabáltak, pedig én soha sem voltam velük tiszteletlen, mindig köszöntem, nem hagytam disznóólat stb. Persze gondolom, sajnos nem ez volt az általános.

Középsuliban alig találkoztam velük, egyszer beszélgettem eggyel, ő is kedves volt.

A munkahelyemen meg egyébként 3 roma nő takarít, igazából mindegyikükkel lehet beszélgetni, de 3-ból kettőnek a takarítás a szemetes kiürítését jelenti...Ez mondjuk marhára nem szimpi annak fényében, hogy a harmadikuk meg helyettük takarít, porszívóz, felmos, törölget kvázi.

2022. aug. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%

A mostanival nem találkoztam, mert este takarít, mi meg leginkább home officeban, de előtte bírtam a taki néniket/bácsikat.

Csak egyet nem. Ő nem szeretett takarítani, és ha valami a földre került, visszarakta a legközelebbi asztalra, akkor is, ha egyértelműen szemét volt. Nevelni akart minket. Nem bírta a rendetlenséget.

2022. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk Margit néni bajuszos, Maris néni részeges, Bözsi néni pedig tapló. Mégis szeressük őket.
2022. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Amikor még iskolás voltam volt egy nagyon aranyos takarítónénink akit mindenki szeretett, mindig külön rendet is tartottunk hogy megkönnyítsük a munkáját.

Felnőttként a munkahelyemen nem igazán találkozok velük, de amikor igen, akkor jófejnek tűnnek.

2022. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!