Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Osztálytalálkozó kérdés! Mit...

Osztálytalálkozó kérdés! Mit tegyek a következő alkalommal, ha az elsőn tönkrement az egész életem?

Figyelt kérdés

Nem térnék ki részletekre, de az első osztálytalálkozón az egész életem felborult, azóta depressziós vagyok, tönkre lettem téve lelkileg és mentálisan is. Utólag persze okos az ember.

Na most nyilván lesz következő alkalom majd. Azon vacillálok, az alábbiak közül melyiket tegyem:

-Ha hívnak, ignoráljam teljes mértékben mintha észre se venném.

-Ha hívnak, osszam ki azt aki meghív, de úgy hogy nem teszi zsebre.

-Ha hívnak, kulturált de kíméletlen formában adjam az illető tudtára hogy miattuk nem megyek soha többé.

-Menjek el és valami módon fizessem vissza a kölcsönt, rontsam el az estéjüket majd jöjjek haza.

-Menjek el és próbáljak meg adni még egy esélyt, hátha megint porrá zúzzák a lelkivilágomat.


Ti mit tennétek a helyemben? Konkrétumok is jöhetnek, ötletek, tippek. Köszi!



2022. aug. 9. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem érzed velük jól magad, akkor ne menjél. És tapló se legyél csak mert ők mondjuk azok voltak, de ettől még lehetsz határozott és el is mondhatod a véleményed.
2022. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem élőben keresnek, akkor ignoralnam. Élőben neutralis hangnemben visszautasitanam a meghívást.

Ha ennyire traumatizalt a dolog, ne foglalkozz vele elméleti szinten se, írd ki az eletedbol z egészet. Ne vitazz, ne olvass be senkinek, mert azzal esélyt adsz meg több támadási felületre.

2022. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Mégis mi történhetett azon az osztálytalálkozón 5 éve, ami tönkretette az életed és azóta sem tudtál túllépni rajta, de mégis azt fontolgatod hogy ismét elmész? 🤔
2022. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Jó lenne tudni, mi az, ami így felkavart? Mert egy egészséges önértékelésű embernek nehéz olyasmit mondani, ami ne pattanna le róla, vagy ne tudna visszaszólni, reagálni. Vagy csináltak veled valamit, pl durva tréfa, esetleg bűncselekmény, tettlegesség? Ha beszóltak valamit, ami lelkileg megérintett és még nem vagy túl rajta, akkor jobb, ha nem mész, de hűvösen, kimérten utasítod vissza. Ha túl vagy rajta, szert tettél egy egészséges önbecsülés, akkor akár el is mehetsz, és kioszthatod őket de fel kell készülnöm, hogy minden lehetséges támadás visszaverj. Ha csináltak ellened valamit, akkor utasítsd vissza őket azzal, hogy örüljenek, hogy akkor nem jelentetted fel őket, hagyjanak békén.
2022. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

El sem tudom képzelni mi olyan történhet egy osztálytalákozón, ami tönkreteszi az életed.

Valószínű, hogy túlreagálod.

2022. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%

"-Ha hívnak, kulturált de kíméletlen formában adjam az illető tudtára hogy miattuk nem megyek soha többé."

De az miért nem megoldás, hogy megmondod, nem mész?

Engem is érdekelne, mivel tettek tönkre.

De úgy látszik, nem tudtad, hogy nem kötelező osztálytalálkozóra menni. "Mit tegyek a következő alkalommal, ha az elsőn tönkrement az egész életem?"...

2022. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

végre megszabadultál pár suttyótól, hogy végeztél a sulival.. Annyira utálod őket, hogy évek óta depis vagy.. és még azon gondolkozol, hogy visszamenj e közéjük?


Már bocs, de te tényleg nem vagy normális.

2022. aug. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem venném fel nekik a telefont, ha meg üzenetet írnának, azt el sem olvasnám.

Ha élőben keresnének, akkor megmondanám, hogy nem megyek és kész.

2022. aug. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Mi történt az előzőn?
2022. aug. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
92%
Sose tudjuk meg :D
2022. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!