Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne álmodjak...

Mit tegyek hogy ne álmodjak éjjelente? Rendesen félek már elaludni.

Figyelt kérdés
Alapból az alvás lenne a legjobb dolog ami történik velem, de az utóbbi időben már éjjel se tudok menekülni, nem elég hogy nappal 0-24 arra a bizonyos lányra gondolok és szakad meg miatta a szívem, de még éjjelente is rendszeresen vele álmodok, ráadásul csupa szép dolgokat, amire reggel nagyon "jó" utána úgy felkelni hogy depressziós vagyok fél napot és a sírás fojtogat hogy csak álom volt. Nem tudom hogy lehetne ezt kizárni, hogy ne álmodjak vele, vagy ne is álmodjak egyáltalán, legalább ilyenkor legyen már nyugtom ha már nappal nem lehet... Van erre valami biztos módszer?

2022. aug. 10. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanígy érzek én is sajnos. :(

26/F

2022. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Amin nappal leginkább kattogsz az jelenik meg álomban


Nappal próbálj meg plusz ingerekt szedni össze, minél többminden info kontextus érje az agyad beszelj sokmindenkivel csinalj sokmindent

2022. aug. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Amit a 2-es írt, plusz fáraszd le magad, mind mentálisan, mint fizikálisan. Ha nagyon fáradt vagy, esélyesebb, hogy mélyen fogsz aludni és nem álmodsz.
2022. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

#2:

Ekkora ökörséget már rég hallottam. Az álmokat nem lehet sehogy sem befolyásolni, soha nem lehet tudni előre, milyen álomképeket vetít az agy alvás közben. Szal hagyd ezt a műpszichomókus dumát, mert nagyon gáz.

2022. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%
A szövegből azt vettem ki, hogy ez a lány tetszik neked. Ha van rá mód, akkor nem akarsz vele beszélgetni? Lehet hogy jobb lenne.
2022. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk ùgy hogy próbàlkozol nàla? Próbàlkoztàl màr?


Igyàl kamilla teat az megnyugtatja az elmét. De amùgy az elalvàs elötyi meleg tej is segìt. Egyél banànt is. Az is segìt a melatonin termelésben. Vagy levendula illo olajjal parologtass. Pl. Ha van desztilalt vizet, tiszta steril spray uveget abba csopogtetsz egz vagy ket csepp levendulat felontod desztilalt vizzel osszerazod aztan sprayzel a levegobe. Relaxàl megnyugtat az illata, elàlmosìt.

2022. aug. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%

* elalvàs elötti

* ha van desztilalt vized, veszel egy olyan tiszta steril flakont, amivel tudsz spray-zni a levegobe csopogtetsz egy vagy ket csepp levendula olajat bele es felontod desztillalt vizzel majd osszerazod es sprayzel a levegobe a szobadba.


Na megint elirtam basszus. Pedig nem vagyok dixlexias.


Bocsànat a tipoért.

2022. aug. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
69%

* Nem vagyok diszlexias.


😄


Na én megyek aludni.

2022. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
18%
Álmodj arról, hogy nem álmodsz.
2022. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
31%
Mázlista
2022. aug. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!