Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Rossz húzás volt tőlem?

Rossz húzás volt tőlem?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy barátnőmet iszogatni, aki mondta h nagy csoportot hoz magával. Megbeszéltük mikor találkozunk erre 5 perccel a találkozó előtt beközölték hogy ők fél órát késnek. Nekem dolgom van holnap, ezért mondtam neki hogy akkor inkább találkozzunk máskor mert 10re haza szeretnék érni és mire bejönnek nagy késéssel az megint csak idő. Végül megállapodtunk abban,hogy találkozunk de a tervezett idő szerint hazamegyek

2022. aug. 11. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már eleve nem mentem volna, ha oda csődít sok ismeretlent a talinkra. Azt, hogy még késnek is egy csomót, hát nem tudom. Kb. hozzád sem fognak szólni. Ott fog kellemetlenkedni meg zavarodottan viselkedni kb. Én sarkon fordulnék és hazamennék.
2022. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fura az egész.

Ha az akármilyen barátommal, barátnőmmel akarok beszélgetni, iszogatni, akkor ne hozzon magával egy nagy csoportot, pedig nem vagyok introvertált.

De ezt rögtön meg is mondom, amikor jelzi.


A többi esemény (késnek, halasszuk-ne halasszuk, hazamész) már csak ennek a tömegrendezvénynek a folyománya, amiből én alapban nem kérnék, de ha ti megbeszéltétek és megállapodtatok, akkor most mi a gondod?

2022. aug. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Már eleve az a rész érdekes, hogy őt hívod egyedül, erre ő kijelenti (?), hogy nagyobb csapatot hoz magával. Bevallom őszintén, én ebbe nem mentem volna bele. Ha vele, egymagával szeretnék találkozni, akkor nem örülnék, ha egy rakat idegent csődítene oda pluszban.

A másik pedig, hogy 5 perccel a megbeszélt találka előtt írja, hogy nem pár percet, rögtön félórát késnek. Hacsak nem valami közlekedési gond, baleset, rosszullét, vagy hasonló történik, miért nem tudtak hamarabb szólni? Legalább ennyi tiszteletet adhattak volna.


Egyszer jártam hasonlóan (egyik barátnőm a helyszínen közölte, hogy "ő itt az unokatesóm, velünk tölti a napot"), nem volt valami kellemes. 1 éve voltunk osztálytársak gimiben, ők ketten jól elvoltak, én meg teljesen kívülállónak éreztem magam.

2022. aug. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondd le!
2022. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy haverom ezt bejátszotta velem, hogy majd megyünk dumálni egy sörözőbe, mivel rég láttuk egymást. Nekem 2 óra volt az út, neki 15 perc séta max, mert pesti a mocsok. Majd mikor taliztunk, akkor nyögte be, hogy hívta egy másik haverját akiről nekem fogalmam se vot hogy kicsoda meg egyáltalán mikor. A végén ők többet beszéltek egymással, mint én vele. De fura fazon, mert szülinapi talijára nemrég hívta pár haverját, meg engem is. Végül 1x beszéltünk max, én meg ott ültem mint egy f.sz utána órákig, mert senkit se ismertem és nem erősséggem a barátkozás. Szóval tanulságként, ezen nekik kéne bocsánatot kérniük minimum, ha már a "haverom" ezt természetesnek veszi.
2022. aug. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!