Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy azért hullik...

Lehetséges hogy azért hullik nagyon a hajam, mert fogytam? Vagy ezt zárjam ki, nincs köze hozzá?

Figyelt kérdés

Sosem hullott, most fogytam hirtelen szerintem több mint 5 kilót, a hajam nagyon hullik fogásra és ha rá nézek is teljesen más a mennyisége mint volt.

De ugyanolyan egészséges maradt mint volt, abban nem változott csak kb nincs hajam.

Köze lehet ahhoz, hogy fogytam? Vagy zárjam ki és más okokat keressek?


2022. aug. 12. 21:41
 1/5 anonim válasza:
100%

Szerintem kapásra ne zárd ki.


Valószínűleg nem azért hullik mert fogytál, de indirekt kapcsolat lehet:


1. ha diéta/edzés stb. nélkül fogytál, akkor nyilván komolyabb egészségügyi gondod is lehet (ami miatt lementek a kilók és hullik a hajad)


2. ha diéta révén fogytál, akkor meg lehet, hogy úgy diétáztál, hogy valami fontos tápanyag kimaradt, nem vittél be eleget valamiből


Akárhogy is, de a hirtelen hajhullás soha nem jó jel.


Gondold át, hogy mit csináltál, mit ettél, mit nem, egyél több vitamint (természeteset és tablettásat is).


Amennyiben rövid úton nem oldódik meg a dolog, akkor pedig fordulj orvoshoz.

2022. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem diataztam, nem akartam fogyni csak nem volt etvagyam kevesebbet ettem. De sok vizet iszok minden mas azon kivul hogy kevesebbet eszek ugyanolyan mint a hajhullas elott
2022. aug. 12. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy háziorvos, aztán labor nem ártana.
2022. aug. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vitaminhiányod is lehet.
2022. aug. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a hírtelen?
2022. aug. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!