Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azok az emberek eszedbe...

Azok az emberek eszedbe szoktak jutni, akik nincsenek a Te életedben?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik az életedben voltak.

2022. aug. 13. 10:01
A kérdező szavazást indított:
Eszembe jutnak sokszor
Eszembe jutnak ritkán
Egyáltalán nem jutnak eszembe
42 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe szoktak jutni.
2022. aug. 13. 10:02
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem
2022. aug. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon minimális szinten. Ahogy távolodom egy adott, átélt eseménytől, úgy marad meg ugyan emlékként, de nem feltétlen gondolok rájuk mindig.
2022. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, de néha az álmaimban szerepelnek.
2022. aug. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem csak eszembe jutnak, hanem gyakorlatilag a múltban élek. A jelenem nem tudom elviselni, a jövőm kilátástalan. Csak a múlt jelentett örömet.
2022. aug. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
A halottaimra gondolsz, vagy az olyan barátokra/ismerősökre, akiktől elsodort az élet, és már nem beszélünk, de régen jóban voltunk?
2022. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, minden nap. Főleg azok, akik negatív érzéseket okoztak nekem, bántottak, megkárosítottak, vagy más módon aláztak.
2022. aug. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. A volt szerelmem, és a volt legjobb barátnőm. Majdnem mindennap. Mai napig azt kérdezem, hogy miért kellett ők nekik kilépni az életemből...A szerelmem jó emberre tett engem, soha nem voltam olyan jó úton, mint mellette. A barátnőm meg mindent tudott, és megértett. Azóta egyik sincs. Gyűlölöm ezt.
2022. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Volt legjobb barátnőm, ha nem is mindennap, azért elég sűrűn eszembe jut. Illetve egy olyan ember is, aki tavaly többet ártott nekem. A sors fintora, hogy az utóbbi pár hete a szomszédba is költözött.
2022. aug. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: részvétem, ez rettenetes lehet.
2022. aug. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!