Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nehéz és kimerítő lehet a...

Nehéz és kimerítő lehet a külföldi élet legelőször?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok amikor valaki még otthon lakott és úgy költözött ki külföldre a szülői házból.

2022. aug. 15. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Én így költöztem ki anno.

Nézőpont kérdése szerintem. Én motivált voltam, és izgalmasnak találtam, így minden nehézség csak feladat volt a szememben, és nem probléma. Szóval nem mindegy, hogyan szaladsz neki - nem csak ennek, bárminek, ami változást hoz az életedbe.

Relatíve persze vannak könnyebb dolgok, mint pl. egyedül boldogulni egy idegen országban, de a stressz le tud morzsolódni attól, hogy csinálnod KELL. Nincs idő agyalni rajta, hogy úristen, mi lesz, ha ez meg az, mert menni kell, tenni kell, főleg az elején. Mire lenne időd stresszelni, addigra meg belejössz.

2022. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem rosszul kérdezel akkor. Kiköltözni a szülői házból alapból macerás főleg ha fiatal vagy. Rengeteg dolgot kell megtanulnod hozzászoknod.

Erre max rájön a sok stressz é mégtöbb tanulnivaló a külföldre költözés miatt ami sokszor nehéz és kimerítő, sokszor boldog és felszabadító.

Legalábbis én így voltam vele.

Nagy lépések sosem egyszerűek lehet nem kell túl nagyot lépned egyszerre mert nem jutsz el a célba.

2022. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt kimerítő. Amikor megkaptam az első fizetésem meg egyenesen kiugrottam a bőrömből örömömben az otthoni bérezés után. Üdv Kanadabol!
2022. aug. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

A szuleimtol nem volt nehez elkoltozni, viszont az uj elet eleg stresszesen indult. Nem sok penzem volt, munkat kellett talalnom, a papirokat elintezni, autot venni.

Viszont mar tul vagyok a nehezsegeken, van munkam, vettunk autot, vettunk hazat, sot mar allampolgar is vagyok.

Udv Amerikabol.

2022. aug. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!