Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választanod kéne, hogy a...

Ha választanod kéne, hogy a következő életedben az LMBTQ+ betűlevesből valami rád tartozzon mi(ke)t választanál?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 12:23
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
81%
A, azaz Aszexuális. A lehető legkönnyebb élet a világon.
2022. aug. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a B-t megint :D de amúgy mi ez a kérdés?
2022. aug. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Tök érdekes az első válasz. Én aszexuális vagyok, és kb. egész életemben szívtam miatta, főleg mielőtt megtudtam, hogy ez egy szexuális irányultság és más emberek is vannak így rajtam kívül. Egyszer voltam egy csoportos önismereti beszélgetésen, ahol megkérdezték, hogy ha választható lenne a szexuális irányultság, akkor választanánk-e valami mást a sajátunk helyett. Én egyből rávágtam, hogy bármi más szexuális irányultságot szívesebben választanék az aszexualitás helyett, mert nagyon megnehezíti a párkeresést. Most, hogy már van párom, aki szintén aszex, már nem zavar annyira a saját szexuális irányultságom, de azért néha megfordul a fejemben, hogy kicsit érdekel, milyen lehet alloszexuálisnak lenni.
2022. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Drakula ***** válasza:
100%

Az A-t.

[link]

2022. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

Hát azért szexmániásként sem könnyű az élet, nekem elhiheted. Mikor egész álló nap, az év minden egyes napján ez jár csak a fejedben. Megkeseríti az emberi kapcsolatait az embernek.

Sokáig azt hittem, hogy mi pasik mind ilyenek vagyunk... mert hogy minden honnan ezt hallani. De pár éve megvilágosodtam, hogy nem átlagos vagyok ezen a téren. Sajnos ezt párválasztáskor még nem tudtam (figyelembe venni), így most egy szívás az élet nekem.

2022. aug. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
78%
T - transz. Férfi vagyok, de régen éveken át izgatott a gondolat, milyen lenne nőként. De sosem volt elég bátorságom megtenni ezt a lépést. Úgyhogy maradtam annál, hogy bizonyos női ruhadarabokat hordok, bár ez ugye nem ugyanaz...
2022. aug. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
27%

Aszexuális lennék, bár én ezt úgy képzeltem el, hogy az embert nem érdekli a szex, ezért a társkeresés sem foglalkoztatja.


Homoszexuális is inkább lennék, mint heteró, mivel valószínűleg könnyebben jutnak szexhez. A pasiknak fontosabb a szex, és nem annyira válogatósak.

2022. aug. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Drakula ***** válasza:
74%

"Homoszexuális is inkább lennék, mint heteró, mivel valószínűleg könnyebben jutnak szexhez. A pasiknak fontosabb a szex, és nem annyira válogatósak."

Hát ez nem nagyon igaz.

2022. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
86%
Hát én felmegyek bármelyik chatre egyből 50 pasi rám ír, a nők meg az a kevés, akik fenn vannak, vissza sem írnak. Jó, lehet, hogy az 50 nagy része kamus, szájhős, de csak van pár, aki komolyan gondolja. Mindegy nekik, hogy mérnök vagy gyári munkás vagyok, csak menjen a dugás. A nőknek meg olyan igényeik vannak csuhajjja.
2022. aug. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Minden meleg ismerősöm, ha kapcsolatot akar, 1 héten belül lesz neki valakije. Nem csak szex, hanem kapcsolat is :D


Én amúgy hetero nő vagyok, ha nem találtam volna meg a párom akkor aszexuális és aromantikus lennék (tehát se kapcsolatot se szexet nem akarnék, ez megkönnyíti szerintem az ő életüket), esetleg biszexuális, mert néha a nők rendesebbek :D

2022. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!