Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha választanod kéne, hogy a...

Ha választanod kéne, hogy a következő életedben az LMBTQ+ betűlevesből valami rád tartozzon mi(ke)t választanál?

Figyelt kérdés

2022. aug. 16. 12:23
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%

"Férfi vagyok, de régen éveken át izgatott a gondolat, milyen lenne nőként"

Hogy női ruhát hordasz, annak semmi köze a nemi identitásodhoz. "Milyen lenne", tehát nem vagy az, ki is mondod, hogy férfi vagy. De ha mindenképp akarsz egy szót erre, már az is van: crossdresser. De te abból is csak alkalmi.

2022. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Bi. Tulajdonképpen zavartalanul élhetem az életemet:D

Vagy akár leszbikus. Sokkal jobban elfogadják a homoszexuális nőket, mint férfiakat. Sőt.......

2022. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:

Q - Questioning

Aztán örök életemben mindenkinek azt mondanám, hogy kérdőjeles vagyok, miközben maradnék hetero.


De ennek a kérdésnek úgy semmi értelme, ha nincs meghagyva az, hogy maradhassak hetero...

2022. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13 Maradhatsz, csak transzneműnek kell lenned hozzá.
2022. aug. 16. 16:53
 15/25 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
70%

Azt én viszont már nem látom át... Ha transznemű vagyok, akkor férfi testben nő, tehát a férfiak fognak rám tapadni, ergo meleg férfi leszek. Vagy ha nők tapadnak rám, akkor meg látens leszbikus, hiszen nőnek érzem magam...


Eskü nem vagyok begyepesedett, de ez nekem már magas. :D Maradjunk a Q-nál.

2022. aug. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%

"férfi testben nő, tehát a férfiak fognak rám tapadni, ergo meleg férfi leszek"

Ha nő lennél, nem lehetnél meleg férfi.

2022. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

"Aszexuális lennék, bár én ezt úgy képzeltem el, hogy az embert nem érdekli a szex, ezért a társkeresés sem foglalkoztatja."


Az aszexualitás nem azt jelenti, hogy nem érdekel a szex, hanem hogy semmilyen nemű embert nem tartasz szexuálisan vonzónak. Pont hogy az benne a kellemetlen, ha mondjuk baromi nagy libidód van, viszont nem vonzódsz senki iránt. A libidóval rendelkező aszexuálist úgy képzeld el, mintha kanosan be lennél zárva egy olyan házba, ahol csupa olyan ember vesz körül, akik lehet, hogy jól néznek ki, viszont valami oknál fogva nem vonzódsz hozzájuk szexuálisan, pl. a neme miatt, vagy mert túl fiatal, túl idős, esetleg külsőre nem az eseted stb. Egyikük se váltana ki belőled semmiféle szexuális reakciót, így egyikkel se esne jól lefeküdni, viszont magát a szexet kívánnád.


A párkapcsolat pedig nem csak a szexről szól még azoknál a pároknál sem, akiknél amúgy van szexuális vonzalom és szexelni is szoktak. Ha csak a szexről szólna, akkor nem lenne különbség párkapcsolat és szexkapcsolat között. Szóval miért ne akarhatna valaki szexuális vonzalom és/vagy szex nélkül társat keresni?

2022. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán leszbi...
2022. aug. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Lacás1976 ***** válasza:
72%

Az élet eldöntötte M

De nem bánom szeretek meleg lenni ...

2022. aug. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
15%
Én is gondolkodtam rajta, hogy kipróbálom a homárszexet, csak ott van az aranyér a seggemen.
2022. aug. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!