Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szerettek az őszben? Mit...

Mit szerettek az őszben? Mit szerettek ilyenkor csinálni szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Nekem ősszel mindig kedvem támad többet sütni-főzni, olvasni, természetben sétálni...tudom, ezek nem olyan extra dolgok, de már nagyon várom, hogy végre végleg elvonuljon ez a meleg idő és igazán megkezdődjön az ősz.


Ti miért várjátok?



2022. aug. 28. 17:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%

Én is azt várom elsősorban, hogy ne legyen már 200 fok. Amit sajnálok, hogy egyre rétegesebben kell öltözni, egyedül azt szeretem a nyárban hogy pólóval elvagy.


Többet fogok kimozdulni, többet megyek társaságba, többet mozgok, többet leszek szabadban. Nyáron a rohasztó meleg miatt ezekből visszább veszek, mert nem bírom egyszerűen.

2022. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Én azt szeretem benne, hogy elviselhetőbb az időjárás.
2022. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Ősszel a legjobb kirándulni. Még kellemes az idő, gyönyörű a természet. Azt sajnálom csak, hogy egyre hamarabb fog sötétedni.


Egyébként sajnos nem fog végleg elvonulni a hőség, csak egy időre. Ez a nyáe volt a leghűvösebb hátralévő életünkben. :(

2022. aug. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%

Végre beáll a hőmérséklet kellemes 20-25 fokra. Akkor lehet a legjobban bográcsozni, grillezni, olvasni a hintaágyban vagy dolgozni a kertben.


Imádok kirándulni/túrázni és ősszel a legszebb a táj, akkor kezdődik a szarvasbőgés is.


Jobban esik a futás esténként, jobb a levegő, sokkal szívesebben mozdulok ki és megyek ide-oda mint nyàron. Szellőztetni is lehet végre normálisan.

2022. aug. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Végre bírok sétálni a kutyámmal normálisan, sokat. Ő se bírja ezt a hőséget én meg pláne nem bírom. Már várom.
2022. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy már írták, sajnos hamarabb kezd sötétedni és érdemes rétegesebben öltözni. De valamit valamiért :D. Gyönsörű a természet ilyenkor (is), a színes avart reggelente szépen megvilágítja a fény, rohadt jól néz ki :D, és nagyon jókat lehet kirándulni, biciklizni. Hűvösebb is lesz, bár ez engem annyira nem dob fel, nem utálom a meleget (csak azt, hogy a szemembe süt a nap állandóan, napszemüveget meg nem hordok, mert idegesít :D).

Sajna az is az ősz hátulütőjének tudható be, hogy elsejével elkezdődik a suli xD.

2022. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Kirándulni, utazgatni (ilyenkor kevesebben vannak a vonatokon), fotózni a színes leveleket vagy a ködös tájat, a fröccsöt lassan forralt borra cserélem, a sült gesztenye ilyenkor jobban esik, fa leveleket és terméseket szedni az unokatesóimmal.
2022. aug. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Jön a szüret, annak minden velejárójával együtt.
2022. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
97%

Bár imádom a nyarat, az elmúlt pár heti fülledt hőség után most kimondottan várom, hogy egy kicsit hűvösebb legyen. Az ősz elejét még szeretem, akkor kellemes az idő, hangulatos, jó kimenni sétálni, szép a természet is és van pár dolog, amit egyértelműen az őszhez kötök és ilyenkor a legjobb. Pl. a fahéjas-almás dolgok, a sütőtök, a gyertyák és a hangulatos fények, puha pléd és olvasni én is jobban szeretek valamiért ilyenkor.

Azt viszont már nem szeretem, mikor alig süt a nap, folyton borús és hideg az idő, de az szerencsére még odébb van.

2022. aug. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Jobban esik ilyenkor sétálni. Nem olyan hideg mint télen, nem olyan meleg, mint nyáron. Hangulatosabb valahogy. Jobban esik kiülni is, inni valamit a barátokkal, családdal.

Ami nem tetszik, a kiszámíthatatlan időjárás. Napi 120 km-t vezetek, baromi rosszul jön, ha közben szakad az eső és mindenki úgy megy ennek ellenére is, mint az őrült.

Ősszel október vége felé, ahogy átesünk mindenszenteken, meg már jön szembe a karácsonyi dekor mindenhol, lehet arra készülni.

Gyorsan eltelnek szerintem ezek a hetek és már újra tavasz is lesz.

2022. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!