Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szerettek az őszben? Mit...

Mit szerettek az őszben? Mit szerettek ilyenkor csinálni szabadidőtökben?

Figyelt kérdés

Nekem ősszel mindig kedvem támad többet sütni-főzni, olvasni, természetben sétálni...tudom, ezek nem olyan extra dolgok, de már nagyon várom, hogy végre végleg elvonuljon ez a meleg idő és igazán megkezdődjön az ősz.


Ti miért várjátok?



2022. aug. 28. 17:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
96%
Mindent. Az őszi gyümölcsöket, az időjárást. Középkorúak vagyunk, már nincs kicsi gyerekünk, nincs még unokánk. Ilyenkor szoktunk "nyaralni": kellemes, városnézős idő, nincs tömeg, olcsóbb lehetőségek. Szeretem a póló-nadrág öltözködést is.
2022. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az illatok végett fontos: a fűtés okozta illatok, a gesztenye, a kissé lucskos idő, ami részben számomra kvázi háborús hangulatot idézett mindnig is a sötétség, a komorság miatt. Tehát többynire jó érzést ad.
2022. aug. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
95%
Színes levelek. Nagyon szep tud lenni. 🙂
2022. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsiként az őszt a szülinapom miatt vártam, mára már a hosszú, őszi séták miatt elsősorban. Kellemes, jellegzetes illat van, a természet színes és nyugodt, a ködös idő is nagy kedvenc, de csakis, ha nem kell benne vezetni, hosszabb távra utazni. Engem valahogy az ebben az időszakban tett séták nagyon fel tudnak tölteni, és jó érzéssel is.

Illetve nincsen se nagyon hideg, sem túl meleg, és végre sütőtök időszak van.

2022. szept. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!