Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan emléked, ami rosszab...

Van olyan emléked, ami rosszabb napjaidon felvidít?

Figyelt kérdés

Családdal Londonban voltunk 2017-ben és elmentünk az Odeon-ba (mozi). Miközben sorban álltunk beszélgettünk és amint ránk került a sor a jegypénztáros közölte velünk magyarul, hogy csak jól hallotta, hogy magyarul beszélünk.., ő is magyar volt. Nagyon kedves volt és közvetlen, a ház ajándékaként adott egy kis nasit is. Annyira jó élmény, hogy a mai napig jó szívvel emlékszek vissza rá. Köszi Gyuri! Akkor csak azt gondoltam, hogy egy napomat dobod fel, nem gondoltam, hogy rosszabb napjaimon ez lesz az egyik emlék, ami tartja bennem az emberiségbe vetett hitemet.


Neked mi az emléked?



2022. szept. 2. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Szerencsére rengeteg, leginkább olyanok, amik a barátaimmal töltött időkhöz köthetők. Például mikor a nyári estéken kiültünk együtt valami kilátós helyre és borozgattunk, közben pedig órákig beszélgettünk, lelkiztünk, nevetgéltünk, filózgattunk az élet nagy dolgain.

Nagyon kellemes emléknek maradtak meg ezek, de tudnám még folytatni 🙂


28/F

2022. szept. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%

Pl mikor egyetem miatt Pesten laktam ( most is :D ) . Felhívtam magamhoz a vidéki barátnőm, aki aztán sose vetette magát az éjszakába. Kitalálta, rendezzünk ivó versenyt a közeli parkban. Én azt hittem , neki is meg voltak az egyetemi élmények, így nem sporoltam a vodkával . A végén total

Kész volt. Hirtelen arra jött két srac, akikkel aztán 4 nyelven próbáltam dumálni, mire rájöttem, tökéletesen értik a magyart ( eleve nem magyarul szoltak hozzank ) :D ( én se voltam full toppon, a srácok talán szlovákok voltak ) . Úgy 5 perc eszme csere után segítettek hazavinni a baratnőmet :D Az egyik elkérte a számom, azóta is várom a hívását :D ez 5 éve volt, boldog kapcsolatban elek, de sose felejtem el a segítségüket a görbe estenken :D

2022. szept. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Darius- ***** válasza:
91%
Igen, a gyűjteményem. Minden egymástól messzebbre eső helyről viszek valamit magammal. Sokan az albumhoz nyúlnak, pedig az még jobban elszomorít
2022. szept. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Igen, van pár, szerencsére.

Például, amikor még gimis voltam, nyaralni voltunk a családdal, és egyik este kiültünk apával a strand köveire, a tenger meg csapkolódott mellettünk. Órákon át beszélgettünk mindenféléről és egy kedves emlék lett belőle, de neki is. Pont valamelyik nap emlegette, hogy milyen jó is volt :)

Vagy barátokkal töltött idő, vagy épp a kutyámmal, aki szegény már nincs velünk. Mostanában sokszor eszembe jut, amikor apportíroztunk vele és lelkesen, boldogan cipelte a kis játékait :D

2022. szept. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
Nincs
2022. szept. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nekem sincs.
2022. szept. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
El voltam kenődve depis időszakomba, suliból vonatozok haza, megszólít egy angol nő. Annyira kedves volt, megkérdezte, miért vagyok rosszkedvű, adott csokit, beszélgettünk németül, és nevettünk, hogy egyikünk se tud nagyon, de mégis jól elvoltunk. Annyira meghatott a barátságossága, jólesett! Utána a magyar depis arcok közé visszamenni lehangoló volt, de ha visszagondolok ilyen utazásaimra (volt több barátságos útitárs is), jobb kedvem lesz. És hitem hogy még vannak jók a világban.
2023. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Jelenlegi párommal amikor még összejöttünk 10 évvel ezelőtt, és még nagyon frissen szerettük egymást.


A legelső sörözésem azokkal akik később a legjobb barátaim lettek, akkor ittam először alkoholt.


Egy teljesen spontán kialakult éjszakai buli. Úgy kezdődött, hogy spanom rámírt este fél 10-kor, hogy unatkozik, ez nyári szünet volt. Átjött, de közben izzította a többieket is, egyre többen összejöttünk, a vége az lett hogy az éjszaka kellős közepén lementünk vonattal egy közeli tóhoz, és fürödtünk, meg ittunk.


Amúgy vicces kérdező amit írsz. Külföldön dolgozom, és sok ilyen esetem van. Ha hallom, hogy magyarok, de hozzám ugye más nyelven szólnak, és magyarul válaszolok nekik, a legtöbb esetben kitörő örömmel fogadják, teljes a döbbenetük, sokan tényleg annyira örülnek nekem, mintha valami rég nem látott családtag lennék. Ez nekem is jólesik persze, és ezeket mindig megjegyzem. De én is jártam már így, és emlékszem én is tökre örültem, meg tökre meglepődtem.

2023. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Igen. Sok szép emlék van. Nem tudok egyet kiemelni.
2023. jan. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy vadállat legjobb barátom volt ötödiktől nyolcadikig, a hülyegyerekre gondolva a mai napig elkap a röhögés, tiszta kezelhetetlen eszeltlenek lettünk ha bárki össze engedett minket. Már 5 éve, hogy külön váltak útjaink, akkor beflegmult és vége lett az egésznek, de a mai napig hiányolom néha hiába volt sokszor egy flegma idióta és meg is mosolyogtatnak a közös élmények akármikor..
2023. jan. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!