Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a kivándorlás,...

Szerintetek a kivándorlás, külföldi munkavállalás és népességfogyás miatt ténylegesen hányan élnek, laknak életvitelszerűen jelenleg Magyarországon?

Figyelt kérdés

2022. szept. 7. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Valóban magyar nemzetiségű szerintem 8-10 millió.
2022. szept. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6-14 millió :)
2022. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz megmondani. Szerintem az, hogy mennyien adóznak itt az lehet valami kiindulás. De hogy valaki épp feketén dolgozik/munkanélküli itthon, vagy külföldön van azt pl hogy tudhatod meg?
2022. szept. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
A kérdésből kimaradt a bevándorlás, az itt dolgozó külföldiek, ukrán és egyéb menekültek... Szóval szerintem erősen nőtt az idén. Én ismerek Magyarországon dolgozó (tehát itt is élő) németet, franciát, indiait, ukránt...
2022. szept. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

magyarok közül kb 6 millió

de nem véletlenül importálják a távol-keletieket pl, aztán jöttek az ukránok, stb. ha őket is hozzáadjuk, sztem kb 9-10 millió

2022. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!