Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lakik a környékeden, van az...

Lakik a környékeden, van az ismeretségi körödben közismert ember? Ha igen, milyennek tartod?

Figyelt kérdés
Pl. egy énekes, egy műsorvezető stb. Nem kell nevén nevezni, engem inkább abból a szempontból érdekel, hogy ugyanolyan-e magánemberként, mint ahogy a képernyőről ismerjük. Mosolygós vagy komoly, kedves vagy bunkó, ilyenek.
2022. szept. 10. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barátom unokatesójának nője az egyik celeb, akit mindenki ismer de a barátom uncsitesóját is.

Jó párosok együtt, aranyisak kedvesek stb, de engem zavarnak. De nem látjuk őket sűrűn szerencsére.

2022. szept. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem egy (már nem köztünk lévő) rendező lánya.
2022. szept. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
VV-ből egy csaj itt lakik mellettem,jó ostoba.
2022. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

VV10 Merci/a nagy/ egy városban élt velem. Az apját is ismerem, az viszont abroncsokkal foglalkozik, cserélt már nekem is. Alapos, pontos munka, és engem azonnal vállalt is. Ezelőtt az Akro is az övé volt, de az már nem mostanában volt.

Ja, meg azóta elköltöztem. Nem messze lakik tőlem a Bittó Duó.

2022. szept. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Elfogadható.
2022. szept. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lakott 2 is.

Egyik győri polgi, a jachtozós, szüleivel egy lépcsőházban laktam, később pedig egy miniszter volt a szomszédom.

Igazából magánemberként mindegyik normális volt.

2022. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!