Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ha valaki folyama...

Mit tehetnék ha valaki folyamatosan kerüli a társaságot, hogyan nyissak felé úgy,hogy közben ne legyek sok vagy tapadós?

Figyelt kérdés

Új osztályként indultunk az idén, technikusin, szóval érettségi után összeverbuválódott "kis" csapat vagyunk többnyire 19-20 évesek.

Összesen 35-en vagyunk és majdnem mindenki megtalálta a saját kis társaságát, ha más nem "párban" vannak, padtársak vagy ilyesmi.

Viszont van egy lány, aki nagyon szimpatikus, kifejezetten érdekes embernek tűnik, csak éppen egy szót nem szól hozzánk. Legtöbbször órák után minél hamarabb távozik, szünetben tőlünk távol áll, vagy ha mellettünk, akkor is csak mosolyog.

Amit tudok róla, hogy Erdélyből jött, gondoltam már arra, talán emiatt van benne egy gátlás, fél a kirekesztéstől szóval saját magát kirekeszti.

Egyébként, mint mondtam nagyon érdekesnek látszik, kicsit talán lázadónak vagy művészléleknek.

Őszintén szólva számomra rossz látni, hogy míg mindenki más jól elvan és létrejött egy ilyen erős közösség, addig ő ennyire elzárkózik tőlünk.

Szerintetek tehetnénk többet? Van bármit, amit esetleg tudtok tanácsolni vagy van hasonló tapasztalatotok?



2022. szept. 15. 21:10
 1/3 Darius- ***** válasza:
73%

Nem hinném a szarmazas miatt csinalna, ez inkabb introvertacio.

Fog nyitni feléd, akik ebbe a tipusba tartoznak nem igazan kezdeményeznek.

2022. szept. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Egyetértek az egyessel. Én is introvertált vagyok, és hát... Nagyon nem tudok mások felé nyitni. Szerintem ha odamész hozzá, és beszélgetést kezdeményezel, annak örülni fog. Lehet, hogy nem kérdez vissza, vagy tőmondatokban válaszol, ez a személyisége része lehet. Ha nagyon unottan beszél, vagy tartózkodóan, lehet nem akar ismerkedni, viszont ha zavarban lesz, akkor igen. Nyilván nem ismerem a szituációt, de magamból kiindulva ezt tudom javasolni:)
2022. szept. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
40%
Ő nem megy oda hozzátok. De ti sem hozzá. Úgyhogy igen, tehetnétek.
2022. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!