Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet, hogy mennyien szenvednek a világon ?

Figyelt kérdés

Mennyi betegség, nélkülözés van a világon és mennyi ember érint. Nagyon sok jó ember szenved és annyi nehézséget kap, így mi értelme ?

A sok gonosz ember meg éli az életét. Nekem folyton ez jár a fejemben, én is sokat szenvedek és érzem nem érdemlem meg. De szeretnék tenni, hogy az igazán jó emberek akik tényleg megérdemlik a jót és mégsem kapják meg könyebb legyen. Valahogy úgy, hogy ne derüljön ki, mert nem akarok tudják. Anyagilag volt, hogy segítettem.



2022. szept. 17. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Ez mindig is így volt és mindig is így lesz. Nem lesz olyan világ soha ahol mindenkinek jó és senki nem szenved.
2022. szept. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sok hibáért. Arra akartam még ki térni, hogy ti szoktatok ilyesmin gondolkodni?
2022. szept. 17. 19:57
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Folyton ezeken agyalok!mindig a vétlen hal meg vagy mindig a szegény ember kap rosszat! Magamból kiindulva én mindig próbaltam mindenkinek segíteni vagy adni de én valahogy mindig csak a rosszat kapom vissza! Adtam már vissza pénztárcát sőt telefont is! Erre én hülye elhagytam a drága telómat ez évben persze hogy lenyúlták... Nincs igazság hiába teszel jót! Manapság csak az számit ki milyen aljas az hogy te jót cselekszel hogy becsületes vagy vagy jószivű azt senkit nem érdekel! Rossz egy világban élni...
2022. szept. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rossz egy ilyen világban élni"
2022. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó: mintha én írtam volna… kívánom, hogy majd idővel vissza kapd a sok jót amit tettél és, hogy minden nehézség ellenére is maradj te jó ember.
2022. szept. 17. 20:19
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"Légy rossz a jokkal mindig kibasznak"..-én nem tudok rossz kenni màsokat kihasznàlni lehuzni becsapni érzelmileg jàtszani manipulàlni stb.


És igen maradj jo ember a nehézségek ellenére is..tarts àllatot bennük nem csalodsz :)

2022. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
17%
Nem akarok pimasz lenni, de Isten segedelmével történik minden...
2022. szept. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
7-es, nem pimasz vagy, csak hülyeségeket beszélsz. Isten nem távirányítja és segíti a szemét embereket. Minden ember szabad akaratából tesz jót, vagy rosszat, ezt ne kend Istenre!
2022. szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Igen, sajnos ilyen az élet.

Ami a legijesztőbb szerintem,hogy nem tudod mikor jön el az utolsó napod.

Egyszer csak meghalsz.

Lehet 1 óra múlva, lehet holnap, 1 év múlva vagy 70.

Számomra ez a félelmetes.

Egy 1 éves kisbaba meghal a háborúban egy terrorista pedig vígan éldegél 70 évig.

Mi az élet értelme egyáltalán?

Miért történhetnek ilyen dolgok…?

2022. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Ezért kellene végre kihalniai az életnek... minek élni, semmi értelme, az egész csak félelem, szenvedés.. bármikor bárkivel történhet valami, csöves lesz, rákos lesz, balasetet szenvedhet, rossz csaladba születhet..nem éri meg ez a sok rossz hogy éljünk
2022. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!