Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges megszűn...

Szerintetek lehetséges megszűntetni vagy csökkenteni a lányokat/ nőket érő zaklatást? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon keveset beszélnek erről az emberek, ahhoz képest, hogy mennyiszer történik meg egy lány (akár fiú) életében.

Láttam egy videót, ahol egy lány azt meséli, hogy a villamoson zaklatta egy idősebb férfi. A kommentekben KIVÉTEL NÉLKÜL az összes fiú/férfi reakciója: nem csodálom, örülj neki, én is ezt tettem volna, milyen nagy probléma, túlreagálod stb….

És rengetegen viccelődtek.


Itt elsősorban nem is a zaklatással van a baj, hanem hogy a fiúkkal már fiatal korukban sem értetik meg, hogy ez nem bók és nem esik jól a lányoknak. Vagy hogy hiába ösztönlények a férfiak, könnyebb kontrolálni magukat, mint a lányoknak túllépni egy ilyen traumán.


Szerintem a felvilágosító óra jelleggel kéne a tinédzsereket tájékoztatni a következményekről akár iskolákban.



2022. szept. 21. 18:49
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem vissza kéne venni az arcodból és elengedni azt az álomvilágot, ahol annyira jó nő vagy, hogy 12-től 99 éves korig az összes férfi téged stíröl és akarna zaklatni.
2022. szept. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
63%
Miért hiszitek, hogy csak a "jó nőket" éri zaklatás?
2022. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

#23 Ha elolvasod a kérdést pontosan, akkor látod hogy nem is rólam volt szó.


Magamról pedig kifejezetten azt gondolom, hogy nem vagyok jó nő. Sőt nőnek sem nevezném magam, mert elég fiatal vagyok.


Örülök, hogy erről a témáról te olyan könnyen nyilatkozol, és olyanokat mondasz, hogy jó nőként zaklatva lenni álom.

Még jó, hogy nem vagyok az, és nem ér 5x ennyi kellemetlenség.


És nem az ÖSSZES férfiről van szó. Tanuljátok meg ezt a kérdést nem magatokra venni, és együttérezni.

2022. szept. 22. 14:26
 24/30 anonim ***** válasza:
76%
Azért veszik magukra, mert ők azok, akik csináljak. Volt itt olyan férfi, aki nem így állt hozzá (más kérdés esetén is gyakori, hogy látszik, ki az aki rögtön támad, mert ő maga is normálisnak tartja, netán aktívan zaklat is másokat, és a saját egóját muszáj védenie). Normális férfiak ilyen esetben a nők partján állnak - ahogyan a normális nők is a zaklatás áldozatául esett férfiak mellett állnak.
2022. szept. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
16%

Sajnos a legtöbb nő primitív agy nélküli buta és hisztis ösztönlény akik csak az untalan magamutogatásukkal tudják magukra felhívni a velük azonos szinten lévő primitív férfiak figyelmét.

Ők azok akiknek fogalmuk sincsen arról egy normális férfi számára viszont egy nő legszexisebb része az agya.

Mivel nekik nincsen, ezért általánosítanak és a világ összes baját a férfiakra kenik.

2022. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

#27 Fogjátok már fel, hogy kb. ugyanolyan arányban érik zaklatások a magamutogató nőket, mint a többit. Nem csak nőket, lányokat. De fiúkat is, mielőtt valaki fennakad ezen.

Ebből látszik, hogy a többi választ el sem olvasod, csak mondod a magadét.

És az sokat elárul rólad is, hogy ezek után is a férfiakat véded.

Most pontosan te is általánosítottál és az összes nőt hülyének nevezted.

EBBEN a kérdésben nem a világ összes dolgáért hibáztattam a férfiakat, hanem a zaklatásokért, amiket ŐK követnek el.

2022. szept. 22. 16:00
 27/30 anonim ***** válasza:
27%

"az összes nőt hülyének nevezted."


Pont, hogy elválasztottam a normálisakat és a primitíveket.

De sajnos te is annyira buta vagy, hogy fel sem tudtad fogni.

Csináld meg inkább a leckédet az okoskodás helyett...

2022. szept. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Igazad van.

De a legtöbb nő, akit zaklatás ér nem primitív, az olyanokról senki nem is beszélt. Nem arról szólt a kérdés, sem a példa amit felhoztam, hogy egy sarki krva kinézetű nő kéreti magát a férfiaknak.

Neked is

2022. szept. 22. 17:24
 29/30 A kérdező kommentje:
*neked is fel kéne fognod a kérdést, és értelmezni.
2022. szept. 22. 17:25
 30/30 anonim ***** válasza:
77%

Annyira rossz olvasni, hogy milyen undorító, embernek sem nevezhető, társadalommérgező szarok vannak itt. És még a kérdezőt hülyézi le, mert képes normálisan gondolkodni! A prokariótáknak is több jog járna, mint ezeknek.


Amúgy egyetértek azzal, hogy az oktatás lenne a megoldás. Illetve az, ha az ilyeneket komolyan büntetnék. Börtön, minimum. Annyi olyat lehet olvasni, hogy valami szösznyi büntetésre ítéltek csak erőszaktevőket. Persze, ha valaki megvédi magát, az mehet a börtönbe. Ezen kellene változtatni.

2022. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!