Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc idézeted?

Melyik a kedvenc idézeted?

Figyelt kérdés

Én soha sem voltam az a típus, aki imádja az idézeteket az élet dolgairól. Nem azért mert baromságnak tartom, csak nem foglalkoztatnak. De van kettő, amiről szerintem sugárzik az emberszeretet, az elfogadás. Ezért ezeket szeretem.



"Mindig is lesznek olyanok, akik szebbek, mint te, de olyanok is, akiknél te vagy szebb!"



"A világon a legkönnyebb elítélni a gonosztevőt, de nincs nehezebb dolog, mint megérteni őt."



Nektek mi volt az az idézet ami megmaradt? Nem baj, ha nevet nem tudtok, kitől idéztek.


2022. szept. 22. 22:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%

Látom a szemetekben ugyanazt a félelmet, ami engem is környékez. Eljöhet az az idő, amikor cserben hagyjuk barátainkat, felbontjuk szövetségeinket, de ennek nem ma jön el a napja. Mert ma harcolni fogunk, mindazért, ami számotokra kedves ezen a földön. Küzdjetek meg, Nyugat Hős Népe!

-Aragorn

2022. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
"A könnyebb utat akarod választani, mert félsz. Félsz, mert ha elbuksz, akkor nem tudsz mást hibáztatni. De hadd mondjak valamit: az élet ijesztő, szokj hozzá! Nincsenek varázsos megoldások, minden tőlünk függ, úgyhogy állj talpra, menj és tegyél érte valamit! (...) Az értékes dolgokat sohasem könnyű megszerezni." (Dokik)
2022. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Isten, adj nekem DERŰT, amivel elfogadom a megváltoztathatatlant, KITARTÁST, hogy megváltoztassam a megváltoztathatót, és SZERENCSÉT, hogy ne basszak el annyi mindent. (Borzalmak városa)
2022. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
97%
2022. szept. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%

"Szeress a szíveddel. De a fejedet használd minden egyébre."

Eredetiben:

"Love with your heart. Use your head for everything else."


Captain Disillusion (kb. Kiábrándulás Kapitány), azaz Alan Melikdjanian, amerikai függetlenfilmes és youtuber, aki szupervicces videóiban leplezi le a videós és egyéb csalásokat.


[link]

https://www.youtube.com/c/CaptainDisillusion/playlists

2022. szept. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Hodor /Hodor/
2022. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%

"Ki vagy te, hogy bíráld az életet, amit élek? Nem vagyok tökéletes. Nem is azért élek, hogy azzá váljak, de mielőtt mutogatni kezdenél, győződj meg róla, hogy a te kezeid tiszták."

- Bob Marley

2022. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%

Én nagyon szeretem az idézeteket .

Az egyik kedvencem :

,, Meghitt kis világomat saját mitológiám sárkányai védik "

2022. szept. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
Kár érte! Kiváló ügynök volt!
2022. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
99%
Az emberi butaság és a világegyetem végtelen.Bár az utóbbiban nem vagyok biztos. ----Einstein
2022. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!