Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alabbi tortenet alapjan,...

Az alabbi tortenet alapjan, az apam meg akart eroszakolni vagy felreertettem?

Figyelt kérdés

Tobb eve tortent. 17 eves voltam akkor, es most a huszas eveim elejen jarok.

Alkoholista, be volt rugva az nap is, annyira hogy alig tudott jarni. Csak en es o voltunk itthon, ultem a szobamban a foldon a falnak dulve, ő bejött ra nezett a combombra es a mellemre lattam rajta hogy kivan engem, furan nezett ram, es le ult mellem a foldre, ugy viselkedett mintha szexualis dologra keszulne velem. Egybol fura erzesem volt, egybol az volt bennem hogy akar valamit. Felalltam es ki mentem a konyhaba inni, megallt mellettem es ugyanugy nezett, "csabitoan". Nem tudtam mit csinaljak hova menjek

Ki mentem az udvarra es leultem egy szekre, jott utanam. Akkor mar tudtam hogy baj van.

Felalltam es be mentem a hazba, bezarkoztam a furdobe..tudtam, hogy ha ide is kovet , akkor meg akar eroszakolni. Kovetett..rangatta az ajtot, es be akart jonni utanam. Ekkor en mar sirtam, nagyon feltem es remegtem. Menekultem elole es kovetett, jott utanam mindenhova, nem szeretem es nem is szoktam felidezni de ugy emlekszem, amikor ultem a foldon megsimogatta a combom es akkor ugrattam fel.

Aztan haza ert Anya, semmit nem mondtam neki, azota sem.

En amikor visszagondolok azt erzem hogy megakart eroszakolni akkor, foleg a furdoszobas sztori tette szamomra egyertelmuve, de lehet csak en tulzom el?

De akkor miert nezett engem ugy mint aki kivan, es miert kovetett mindenhova? Foleg a furdobe..

Nem volt még kapcsolatom sem, elotte sem es utana sem. En ugy erzem megakart eroszakolni en voltam ott, en eltem at es nem fog befolyasolni a valaszaitok.

De leirnatok hogyan latjatok a tortenetet? Ha ez veletek tortenik meg szinten ugy ereznetek hogy meg akart eroszakolni?


2022. szept. 23. 00:41
A kérdező szavazást indított:
Felreertettem
Meg akart eroszakolni
33 szavazat
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Soha senkinek nem mondtam el ezt..nagyon felek mit fogtok irni
2022. szept. 23. 00:44
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem befolyásol a válaszunk akkor mitől félsz?
2022. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Magad írtad, hogy

"lattam rajta hogy kivan engem"

"ugy viselkedett mintha szexualis dologra keszulne velem"

"ugyanugy nezett, "csabitoan" "


Ha tényleg így volt, nyilván meg akart erőszakolni.

Alkoholistáknál egyébként leépül a személyiség és lerombolódnak a társadalmi gátlások.

2022. szept. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Aki arra szavazott hogy felreertettem az megindokolna hogy szerinte mi felreertheto van ezen?
2022. szept. 23. 01:12
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

"ugy viselkedett mintha szexualis dologra keszulne velem"


De ez mit jelent? Elővette a lompost, vagy mi?

Ha úgy érzed, hogy azt akarta, akkor nyilván úgy is volt.

Kérdés, hogy józanul csinált volna-e ilyet valaha.

2022. szept. 23. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Részeg ember bármire képes. Apád szégyellje magát, utolsó ember. Téged pedig sajnállak, hogy ezt kellett átélned. A helyedben minél előbb elköltöznék.
2022. szept. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el ha még nem tetted. Soha a büdös életben nem beszélnék apámmal egy ilyen után. Sajnálom, hogy ez történt.
2022. szept. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha alkoholista és olyan részeg volt, hogy járni alig tudott, akkor azt sem tudta, hogy ki vagy.

Már kérdezték, de én is megteszem:

Józanul közeledett már hozzád?

2022. szept. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Bíróságon találkozunk. Nagyon sok energiája és baja lehet annak, aki más nevében, ilyen szituációkat írogat. Feljelentést fogok tenni a rendőrségen.
2022. szept. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Ypszilon1980 ***** válasza:
13%
Bocs, de ebben nem látok semmilyen erőszakra utaló magatartást. Olyan részeg volt, hogy menni alig tudott, de követett mondenhová meg rángatta az ajtót. Sztoriból meg kimaradt, hogy anyukád hazajött, de gondolom látta, hogy apád részeg, akkor mit csinált?
2022. szept. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!