Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alabbi tortenet alapjan,...

Az alabbi tortenet alapjan, az apam meg akart eroszakolni vagy felreertettem?

Figyelt kérdés

Tobb eve tortent. 17 eves voltam akkor, es most a huszas eveim elejen jarok.

Alkoholista, be volt rugva az nap is, annyira hogy alig tudott jarni. Csak en es o voltunk itthon, ultem a szobamban a foldon a falnak dulve, ő bejött ra nezett a combombra es a mellemre lattam rajta hogy kivan engem, furan nezett ram, es le ult mellem a foldre, ugy viselkedett mintha szexualis dologra keszulne velem. Egybol fura erzesem volt, egybol az volt bennem hogy akar valamit. Felalltam es ki mentem a konyhaba inni, megallt mellettem es ugyanugy nezett, "csabitoan". Nem tudtam mit csinaljak hova menjek

Ki mentem az udvarra es leultem egy szekre, jott utanam. Akkor mar tudtam hogy baj van.

Felalltam es be mentem a hazba, bezarkoztam a furdobe..tudtam, hogy ha ide is kovet , akkor meg akar eroszakolni. Kovetett..rangatta az ajtot, es be akart jonni utanam. Ekkor en mar sirtam, nagyon feltem es remegtem. Menekultem elole es kovetett, jott utanam mindenhova, nem szeretem es nem is szoktam felidezni de ugy emlekszem, amikor ultem a foldon megsimogatta a combom es akkor ugrattam fel.

Aztan haza ert Anya, semmit nem mondtam neki, azota sem.

En amikor visszagondolok azt erzem hogy megakart eroszakolni akkor, foleg a furdoszobas sztori tette szamomra egyertelmuve, de lehet csak en tulzom el?

De akkor miert nezett engem ugy mint aki kivan, es miert kovetett mindenhova? Foleg a furdobe..

Nem volt még kapcsolatom sem, elotte sem es utana sem. En ugy erzem megakart eroszakolni en voltam ott, en eltem at es nem fog befolyasolni a valaszaitok.

De leirnatok hogyan latjatok a tortenetet? Ha ez veletek tortenik meg szinten ugy ereznetek hogy meg akart eroszakolni?


2022. szept. 23. 00:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk szólhattál volna ott és akkor a szomszédoknak. Amúgy meg anyukáddal (ha támogató) beszéld meg a dolgot.
2022. szept. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem biztos, hogy meg akart erőszakolni, de valószínűleg szexuális töltete volt a dolognak. Lehet, le akart tapizni, esetleg megujjazni. Tapasztalat sajnos.
2022. szept. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy "úgynézett" semmi konkrétumot nem tartalmaz. A te fejedben fogalmazódott meg. Nyilván egy részegnek már keresztben állnak a szemei..

De ha nem mozdult rád....

2022. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy miért nem mondtad el anyukádnak? Nem vagytok jóba? Te vagy itt az áldozat, nem kell szégyellned magad. Te nem tehetsz róla. Apád egy aljas szarrágó, amint lehet elköltöznék… Csodálom hogy még otthon laksz. Én szembesíteném a szarrágót, persze mindent tagadni fog mert ő részeg volt és nem emlékszik semmire… A részegség nem mentség.
2022. szept. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
#9???????????????
2022. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A 9-es egy troll, vagy elmebeteg, vagy csupán egy gyermekét szexuálisan zaklató véglény.
2022. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindenki dülöngél, meg csetlik-botlik részegen. Szóval simán követhette. Könyörgöm, van, aki 8 napon túl gyógyuló testi sértést tud okozni puszta kézzel egy józan embernek, mindenkire máshogy hat az alkohol.

Kérdező, tapasztalatból mondom sajnos, ha úgy érzed, veszélyben vagy, akkor valószínűleg veszélyben vagy.

Tudom, már régen volt (most valamiért előjött; esetleg érdemes lenne terápiába járni, ha megengedheted magadnak, amúgy is szükséges szerintem bántalmazó/függő szülők gyerekeinek), de ez egy örökérvényű szabály, ha úgy érzed, hogy valami nem oké, akkor valami nem oké. Kész. Pont. Lépj ki mielőbb az adott szituációból. Ha a buszon valaki fura, és nem tudod megmagyarázni, miért, de rossz érzésed van vele kapcsolatban, akkor szállj le. Ha az utcán úgy "érzed, hogy valaki benne van az aurádban", akkor kezdj el kutakodni a kulcsaid, a tollad - vagy ha van nálad önvédelmi eszköz, gázspray, akkor az után, és a lehető legmagabiztosabban, jó hangosan fordulj szembe az illetővel, és vondd kérdőre, hogy mégis mit akar tőled. Max. tévedtél, és akkor őrültnek néznek, de az se baj, mert az őrültektől félnek általában :)

Anyukádnak esetleg elmondhatnád, ha jó a kapcsolatotok, nem tudom, segítene-e.

2022. szept. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
12-es vagyok. Nem tudom, miért pontoztak le itt egyesek. Direkt írtam, hogy tapasztalat. Velem megtörtént, alkoholista apám tette. Sokan írják, hogy ha részeg, akkor nem képes rá. Nem igaz. Az én apám sem dülöngélt, vagy csetlett-bottlott soha, pedig egész nap ivott. És az ilyeneknek már nincsenek gátlásaik, hogy saját lánya.
2022. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%

Lehet túl reagáltad, lehet nem. Jobb félni mint megijedni.

15 éves voltam mikor a matarészeg nevelőapám bemászot hozzám a kádba, hogy megfűrdet. Egy hang nem jött ki a torkomon, nagyon para volt.

De szerencsére nem volt semmi, vagyis alaposan megmosott. Azt bementem anyámhoz, elmeséltem. Kiment a fürdőbe és az öreg ott aludt. Reggel nem tudta mit keres ott. Mondtam anyunak akkor ne is mond el. Soha többet nem volt ilyen, meg soha nem nézett úgy rám. De marha rossz érzés még 20 év távlatábol is.

jan. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!