Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megtalálni a...

Hogyan lehetne megtalálni a gyerekkori legjobb barátomat?

Figyelt kérdés
gyerekkoromban volt egy lány akivel mindig együtt voltam, de családi dolgok miatt nem láthattam többé (elszakítottak minket hirtelen). neve alapján nem találok semmit róla. azóta igaz, hogy eltelt vagy 20 év, de sűrűn eszembe jut. főleg mikor rájövök, hogy hatással volt rám ez az egész. lehet őt mondjuk már nem is érdekli ez az egész és feleslegesen jut eszembe 5évente.

2022. szept. 26. 23:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tovább lehet lépni ugyan, de úgy érzem nagy behatással volt ez az egész az életemre, szóval kb azóta én teljesen elzárkóztam az emberektől, vagy ha próbálkozok is kudarc a vége, mert mintha egyszerűen nem is érdekelne senki.
2022. szept. 26. 23:27
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

Hol volt a legjobb barátod, honnan ismerted? Pl. suli, óvoda, bölcsi, valami. Ha nagyon kicsik voltatok, a szüleidet megtudod kérdezni emlékeznek-e rá. Biztos más is ismerte, ha együtt jártatok valahova, akkor adott közegekben lehet akár érdeklődni.


A semmi alapján nem fogod megtalálni, az biztos.

2022. szept. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szüleimen keresztül ismertem csak egy bizonyos családi dolog miatt, de senki nem tud semmit jelenleg. Emlékeznek, de nagyon régóta megszakadtak a kapcsolatok. Igazából más se ismerte, nagyon zárkózott kapcsolat volt ez.
2022. szept. 26. 23:45
 4/11 A kérdező kommentje:
név, volt lakhely stimmel, de maga a személyt nem igazán tudom megtalálni, lehet más szülőhöz került, stb
2022. szept. 26. 23:46
 5/11 Darius- ***** válasza:

Talan itt , de lehet hulyeség. Hatha, azért belinkelem


[link]

2022. szept. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ez cégkereső
2022. szept. 27. 09:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Igazából bármi lehet, nincs Facebookja, férjhez ment, és megváltozott a neve, megváltoztatta a nevét önszántából, vagy legrosszabb esetben elhunyt, és ezért nem találod.

Feltételezem fiatal a lány, tehát reménykedem benne, hogy életben van, és jól van.

Esetleg a volt lakhelyedre, ha elmész/vagy ugyanott laksz mint ahol őt megismerted, nem tudom/, akkor megkérdezhetnél pár helyi embert, akik már régen ott élnek, hogy emlékeznek-e a lányra, mit tudnak róla, férjhez ment-e, kihez, stb. És hátha ezek alapján megtalálod. Szerintem a legvalószínűbb az, hogy férjhez ment, és megváltozott a neve.

2022. szept. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy férjhez ment volna.
2022. szept. 28. 00:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Volt évfolyamtàrsam már 16 évesen szülte az első gyermekét, 17 évesen férjhez ment.

Másik volt évfolyamtàrsam 19 évesen ugyanez. Most vagyunk mind 21-22 évesek, és több, mint a fele férjhez ment közben, és megváltozott a nevük.

2022. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt csak az átlagemberek csinálják, ő más volt.
2022. szept. 28. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!