Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tisztelt gyakori kérdések...

Janosvertes32 kérdése:

Tisztelt gyakori kérdések felhasználók! 32 éves érdeklődő vagyok. A kérdésem csak az,hogy önök,hogy tudták elfogadni az életüket a sorsukat ha nem volt jó és csak a negatívumok vannak?

Figyelt kérdés

rossz,hogy békésen nyugodtan nem tudtam élni és most sem se a jövőben.

az,hogy valaha boldog és kiegyensúlyozott leszek már végleg végképp lemondtam.



2022. szept. 30. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Ne modoroskodj.
2022. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ne hát!!!
2022. szept. 30. 16:32
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Elkezdtem magázódni az interneten. Ez sokat segített.

Na, csak viccelek:D


Hát úgy, hogy nem csak a rosszat nézem. Vak vagyok, kövér vagyok, ráadásul GYKfüggő:D ettől függetlenül tök jó életem van.

2022. szept. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%

Én például nem tudom elfogadni,minden napos küzdelem az egész,és mindig az a vége a küzdelemnek,hogy nem tudom elfogadni az életemet.


26/N

2022. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%
4es, de pl mit nem tudsz elfogadni rajta?
2022. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
25%
Szerintem mindenkinek nehéz. Ez nem vigasz, de tény a többség sokat küzd mindenért.
2022. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod mi lesz a jövőben? Ez olyan, mintha eldöntenéd hogy márpedig innentől is csak a sz@r jöhet. Ha ebben a tudatban kéne élnem, inkább véget vetnék az egésznek... Szóval ehelyett dönthetnél úgy is, hogy összeszeded magad és igyekszel a legjobbat kihozni abból ami adatott neked. Csak magad miatt.
2022. okt. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!