Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet?

Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Előző héten voltam egy szaktársam házibulijában,ahova a legjobb fiú barátommal (csak barát nincs közöttünk semmi) mentem. A buli elég érdekesen sikerült. Részegen majdnem rácsapott a fenekemre egy fiú a társaságból és a haverom eléggé felhúzta magát rajta. Azt mondta, hogy nagy szerencséje a srácnak,hogy nem ért hozzám. Nem értem, mert haverom is jópár csajjal flörtölt a buliban,hogy akkor mi okból zavarta ez az eset...

2022. okt. 7. 21:12
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bármit. Egyrészt lehet, hogy barátként akart megvédeni (vele mentél, szóval már emiatt is érezhetett felelősséget irántad, vagy a fenékre csapás egy részegtől nála már eléri azt a határt, hogy nagyon dühös lesz, függetlenül attól, hogy ki az áldozat). Másrészt meg lehet, hogy akár tőled valamit, aztán féltékeny.

Én az elsőre szavazok, mert azt írtad, hogy ő is flörtölgetett.

2022. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!