Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként beszállnatok ilyen...

Nőként beszállnatok ilyen helyzetben egy szinte idegen ember autójába?

Figyelt kérdés
Reggel sokszor együtt szoktam állni a buszmegállóban egy férfivel, sokszor köszönünk egymásnak. Ma reggel kimaradt a busz. Több mint 10 perc várakozás után a férfi hazament az autójáért, mondta, hogy várjam meg itt, jön 5 perc múlva kocsival, és szívesen bevisz majd engem is a városba. Mondtam, hogy nem, köszönöm szépen. És inkább hazamentem és kimentem a következő buszhoz, ami 1 óra múlva jött. Ti elfogadtátok volna, hogy vele együtt bemenjetek a városba? Beszálltatok volna a kocsijába?

2022. okt. 15. 11:19
1 2
 1/16 Noren1989 ***** válasza:
85%
Bocsánat, de férfiként sem.
2022. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Ez esetben szerintem én elfogadtam volna, akkor is, hogyha nő lennék. Rendes akart lenni, kicsi rá az esély, hogy kapott az alkalmon és elrabolt volna.. de érted.
2022. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sunshinedoll ***** válasza:
93%

Nem.

Illetve max úgy, hogy befotózom a rendszámot és elküldöm ismerősöknek h ma ez a kocsi a fuvarom.

2022. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
meg a fickó személyi igazolványát is :D
2022. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Sok Jeffrey Dahmer filmet néztek.:)
2022. okt. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem.

Jobb félni mint megijedni.

2022. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
#5 Nem, ez a nők valósága, jó reggelt :D
2022. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
7# Neked meg jó étvágyat az ebédhez:)
2022. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

Férfiként mondom, hogy nem. És nem azért, mert félek hogy elrabolnak, egyszerűen csak fura az, hogy egy látásból ismert emberre, tulajdonképpen ráparancsol, hogy "várjá' meg itt, mindjá' jövök kocsival"...

Lehet csak én vagyok a hülye, de ez így picit tolakodó... Mint aki, már 8× elképzelte magában hogy majd egyszer bevisz téged, oszt most kapva kapott az alkalmon, hogy 10 percet késik a busz. Még azt sem tudja, hogy te merre mész, de ő már biztos abban, hogy ő majd bevisz.

Lehetne ezt normálisan is csinálni. Pl mondjuk megkérdezni hogy akarod-e hogy bevigyen🤷‍♂️

Vagy úgy odamenni a másikhoz hogy "Szia🙋‍♂️ Jó sokat késik a busz, én már azon gondolkozok, hogy bemegyek inkább kocsival. Te merrefelé mész? Ha gondolod elviszlek, úgyis arra megyek." vagy valami ilyesmi, na. Én se vagyok valami beszédes típus, az a lényeg hogy így, tulajdonképpen ráparancsolni, hogy várj' meg itt, nem túl szerencsés szerintem.

2022. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9: nem azt mondta, hogy várjál meg, udvariasan megkérdezte. Valami ilyesmit, hogy: "Én inkább autóval megyek be, ha akarod, megvárhatsz, és bevihetlek a városba szivesen"
2022. okt. 15. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!