Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy bírjátok a robot életmódot?

Hogy bírjátok a robot életmódot?

Figyelt kérdés
Hétfőtől péntekig munka vagy suli. Ugyanakkor kelsz ugyanakkor végzel. Minden ugyanaz mindennap. Este meg örülsz, hogy végre alszol. Mennyire bírod?
2022. okt. 23. 23:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2022. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%
Örülj, hogy nincs gyerek, mert akkor se estéd, se hétvégéd se lenne.
2022. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pont emiatt váltottam is 2 műszakos állásra, mert már nem bírtam ugyanazt a mindennapi monotonitást.
2022. okt. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Bírni KELL hiszen mindig is így működött a rendszer és ez így is marad. Mindig korán kellett kelni hétfőtől péntekig, nem sokszor tapasztalhatom meg hogy pihenek 3zeken a napokon (kivéve persze a nyári szünetekben). Ezek alapelvarasok az embertől ha nem kelsz korán nem érsz be az iskolaba/mjnkahelyre ahol szintén teljesitened kell...fáradtnak fáradtnak vagy az tény, de van délutáni alvás is.
2022. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem robot életmódot élek, mert nem bírom. Inkább saját vállalkozás, home office, és happy.
2022. okt. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Kivagyok tőle.
2022. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
NEET vagyok még 1 hétig utána pedig hajléktalan leszek. Legalább nincs robot életmód. Én sem bírtam kérdező ezért felmondtam a stabil, könnyű, home office munkahelyemen 11-én. Nem bírtam a 40 órát. Szüleim adtak 3 hetet, vagy lesz másik munka vagy repülök. Nem lesz, én nem leszek biorobot. Helyette megyek az utcára sajnos.
2022. okt. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Olyan home office munkában dolgozom, ahol minden nap más a beosztás és a szabadnapok is mindig változóak, hogy épp mikor van. Így egy kicsit könnyebb elviselni, mert nem érzem annyira monotonnak. Azelőtt bejárós normál munkaidős voltam, több olyan munkahelyem is volt, de egyik helyen se bírtam sokáig.
2022. okt. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igazából sose adatott meg, hogy csak dolgozzak vagy tanuljak.. de így is monoton. Most épp home office a hét nagy részében, de igazából kb mindegy melyik, mert elviszi a nap nagy részét. Utána főzés, mosás esetleg, plusz vannak családtagok akikről gondoskodni kell vagy segíteni nekik. Simán elmegy egy hét úgy, hogy nem érzem eredményesnek magam, de hulla vagyok, és mintha egy nap lett volna. Majd jön a hétvége, amin vagy valakit meglátogatunk és 80% esély van rá, hogy valami munkába be fognak, vagy a saját ügyeink intézzük. Nagyon ritka, higy pihenunk hétvégén . Így olyan 2 havonta muszáj kivennem 1-2 napot ( ami kb sose sikerül teljes szabadnapnak) , hogy ne egjek ki . Pedig gyerekem sincs … nem tudom, több gyerekes szülők hogy csináljak ugyan ezt. Minden tiszteletem .
2022. okt. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy van valami abban, amit felvetsz. Olyan a munkarendem, hogy minden nap máskor kelek, egyszer éjfélkor, máskor félután egykor. Szeretem a munkám, minden nap új és izgalmas, sosem tudod, mire mész be. Azt hinnéd, egy ilyen munkakörnél felborul a bioritmus és ezért inkább több a mentális zavar az embereknél, de nem... Sokkal boldogabbak vagyunk, mint akiknél minden nap ugyanolyan, és ingerszegény környezetben élnek.
2022. okt. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!