Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már abortuszod? Mennyire...

Volt már abortuszod? Mennyire viselt meg lelkileg?

Figyelt kérdés
2022. okt. 29. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem volt
2022. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%
a többsgnek nyilván nem volt,
2022. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, bután tettem fel a kérdést. Nyilván csak azok válaszát várom, akinek volt.
2022. okt. 29. 23:28
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem sem volt. (Most már nem is lesz szerintem.)


Túl idős vagyok a teherbeeséshez, plusz a kelleténél jobban vigyázok - 13 és fél év kihagyás után mégiscsak akadt szexpartnerem. A csudába is...


Eddig szerencsésen megúsztam további testi kapcsolat létesítését férfival. De most ezúttal mégsem.

2022. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem volt, de mindig is rettegtem a teherbeeséstől (duplán védekezem már jó ideje, gumi+hormonális).


Ha teherbeesnék, szemrebbenés nélkül mennék abortuszra. Szerintem jobban megviselne a tudat, hogy van bennem valami, mint az, hogy kiszedik onnan. Sajnálom, én elhiszem, ha valakinek a gyereke az élete és nem érti az én gondolkodásmódom, de én konkrétan vakaróznék magamtól (és nem kizárt, hogy megundorodnék attól is, aki teherbeejtett). Egyenértékű lenne azzal, mintha bélférgem lenne.

2022. okt. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
5: én teljesen megértelek. Én is kiakadnék, ha akaratom ellenére esnék teherbe. Engem nem érdekelne semmilyen szívhang se, csak szedjék ki onnan, ami akaratom ellenére van ott.
2022. okt. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy közeli ismerősömnek volt, mert 2 hónaposan nem volt szívhangja a babának. Igazából nemvárt terhesség , mert fogamzásgátló mellett csúszott be, de örültek neki. Őt 2-3 hétig eléggé letörte, viszont ami inkább sajnálatos, hogy a műtét után 2 hónappal se lehet még náluk szex, és a pasija kicsit se megértő, és mint egy hisztis gyerek úgy viselkedik.
2022. okt. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%
Egy ismerősömnek volt. Őt maga a baba "elvesztése" kicsit sem halotta meg értelmileg, mivel nagyon meg akart tőle szabadulni, és a végén még pezsgőt is bontottak a barátnőjével. Őt az addigi tortúra viselte meg jobban, a megalázó bánásmód, hogy húzzák az időt, elhajtják, neki kell nyomulnia, hogy beletúrkálnak a magánéletébe, hogy abortusz előtt is bunkók voltak vele, stb.
2022. okt. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%
Igen a megalázó tortúra jobban traumatizálja az embert, mint maga az abortusz. Tapasztalat.
2022. okt. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%

Volt.

Apuka a hír hallatán nemes egyszerűséggel felszívódott. Szó szerint rámnyomta a telefont, miután mondtam neki, hogy pozi lett a teszt, annyi időm se volt, hogy hozzátegyem, hogy nem tartom meg. (5 hónapot randiztunk)

Ott voltam 18 évesen, koleszosan, hétvégente egy osztálytársamék pincéjében aludtam, 8hónap múlva érettségi… ha akartam volna se tudtam volna megtartani azt a gyereket. A terhesség se fért bele az életembe.

A kórházban szerencsére magasról tojtak arra, hogy miért vagyunk ott (5 másik különböző korú nő, a legfiatalabb 12 volt, ami sokkolt) ellenben a családvédelmis egy külön kis trauma volt.

Első alkalommal próbált rádumálni, hogy tartsam meg (“nem tudhatod miért téged választott ez a kis lélek”mondta a nőci. Sosem felejtem ezt el, mert nagyon felidegesített) amíg nem jeleztem, hogy kvázi hajléktalan vagyok, a középiskolai koliba ÉS barátnőm pincéjébe se szülnék.

A második alkalommal meg próbált az örökbefogadást promózta (úgy látszik mégsem engem választott a kis lélek ezek szerint)


És a legnagyobb poén az egészben, hogy az abortusz napján kiderült, hogy elhalt a terhesség.

Sok hűhó kib.szott semmiért.

2022. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!