Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényelg elítéli a többség az...

Tényelg elítéli a többség az ilyen embereket, vagy csak irigyek rájuk?

Figyelt kérdés
Szóval arról van szó, hogy mikor megyek hazafelé az iskolából a barátnőimmel, akkor szinte mindig szembejön velünk egy nő, olyan max 18-20 éves, felszegett állal, egyenes háttal, előre néz, és elég gyors tempóban halad, amúgy elég elegánsan van öltözve, napszemüveg van rajta szinte mindig, és fehér kabát, bokacsizmával. Aztán a barátnőim meg elkezdik, hogy milyen nagyképűen megy, meg, hogy kinek érzi magát, azt hiszi ő a nem tudom ki, stb szóval így megszólják. Nekem meg hát nem ez jut az eszembe róla amikor meglátom, hanem, hogy milyen magabiztos, méltóságteljesen lépked, szóval nem értem miért kell az ilyent megszólni, szerintem csak irigyek a kinézetére vagy nem tudom...szerintetek is rendben van az, hogy megszólják az ilyent? Meg igazuk van?

2022. nov. 7. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Nincs igazuk, sajnos sokan rosszindulatúak, minden indok nélkül,


Viszont részedről tisztelendő, hogy te mellettük is megtartottad a saját értékeidet és normálisan gondolkodsz :)


Ne foglalkozz velük

2022. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Manapság majdnem mindegyik fiatal vagy nem is annyira fiatal nő eléggé magasan hordja az orrát. Én sem tudom, mit képzelnek magukról.
2022. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na pontosan erről a hozzáállásról beszélek, amit a kettes is tanusít. Mit kellene csináljanak szerinted, meghúzzák magukat és meg se merjenek szólalni?
2022. nov. 7. 15:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szegény csaj, meg csak valószínűleg megy a dolga után, és fogalma sincs róla mit összevicsorog rá az két liba. Na, ezért nem járok én már semmilyen barátnő társaságba.
2022. nov. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Metionin ***** válasza:
87%
Júj ezt én is hallottam már vissza :D pedig csak megszoktam, hogy kihúzzam magam, mert balettozok meg baj volt a gerincemmel. Barátnőid kicsit rosszindulatúak, némi irigységgel fűszerezve. Nincs nekik jobb dolguk, mint idegenek járásával foglalkozni?
2022. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Proliság.
2022. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!