Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen erős félelmet éreztetek...

Milyen erős félelmet éreztetek már?

Figyelt kérdés
1től 10ig

2022. nov. 7. 17:52
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a félelem határtalan, mindig felhetsz jobban.
2022. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A legerősebb félelmet eddig alvásparalízis közben éreztem egy nagyon durva és valóságos hallucináció miatt. Ezután jönnek az ufós álmok. A valóságban megtapasztalt félelmeim ezeknél gyengébbek voltak, pedig volt részem abúzusban bőven.
2022. nov. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Senior Séf ***** válasza:
33%
Hogy a bánatba lehet erről szavazást indítani. Nyilván mindenki az ő legintenzívebb félelmét hiszi a a világon a legerősebbnek. Olyan ez is, mint a szerelem. Amíg nem jön újabb, mélyebb, addig meg vagy győződve, hogy megélted már a világ legszentebb szerelmét.
2022. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Senior Séf ***** válasza:
21%
A másik dolog meg a nemek különbözősége. A férfiak agyában 4x akkora helyet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási funkciók. A nők esetében ez az arány fordított. Ezért vagyunk mi pasik bátrabbak, vakmerőbbek, az életet kevéssé tisztelők,, és ezért olyan átkozottul fontos a nőknek a biztonság, a megbízhatóság.
2022. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én éltem már meg abszolútnak tűnő félelmet, ami túltesz mindenen.
2022. nov. 8. 07:05
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 Mesélj! :)
2022. nov. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben de hosszú, de nem olyan amire gondoltok, egy bevillanással indult, amit képzelődés váltott fel, a képzelődés előidézett egy valóságosnak látszó állapotot amiben meg akar valami mutatkozni de ha meglátom akkor meghalok. Most részletezve: bevillant hogy hogyan ismétlődnek a napok, és életszituációk, és hogy ebben vagyok, egy végtelen ismétlődésben, amiből nincs kiút, értelmetlen elmecsapdának tűnt, amiből kiakarok ébredni, és lehetséges is, de akkor jött a halálfélelem.
2022. nov. 8. 10:24
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 Kiskoromban volt nekem hasonló, amikor arra gondoltam, milyen lenne, ha egyáltalán nem létezne élet az univerzumban? Tehát nincsenek ilyen menekülőgondolatok, mint mennyország vagy reinkarnáció, stb... Vagy ha elképzeltem, hogy vége lesz a világnak - nem én halok meg, mert akkor lehet hinni a reinkarnációban, stb... Hanem hogy esély sincs arra, hogy újramanifesztálódjon a lélek/tudat. :D Hogy csak van a nagy semmi és ennyi. :D Na, engem az ilyen gondolatok tudtak gyerekként kikészíteni lelkileg. Érdekes, hogy felnőttként már a nemlét és a nagy semmi egy szinte vágyott állapot. :D
2022. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!