Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány év lesz az ember élettart...

Hány év lesz az ember élettartama a jövőben?

Figyelt kérdés

Azt olvastam egy külföldi fórumon,hogy bárki aki 1970 után született,az hosszabb ideig fog élni

Ha ez igaz meddig?



2022. nov. 8. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság.
2022. nov. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem fog, gondoskodnak róla.

Én személy szerint csodálkoznék, ha az 50-et megérném, de majd meglátjuk.

2022. nov. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már ott sántít, hogy 1970 előttiek.

Ugyanis a rengeteg vénasszony, akik 70 felettiek , mikor is születtek?

És egyre tovább élnek mindenki "nagy" örömére...

2022. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Az orvostudomány fejlődésével egyre tovább élhetünk, bár kérdés, hogy akarunk-e. Én inkább élnék csak 60 évet, de azt aktívan, egészségesen, mint 100 évet, de abból 30-at a tv-t bámulva, süketen, betegen, fájdalmak közt, gyógyszereken élve.
2022. nov. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az orvostudomany es egyeb sokretu gazdasagi tenyezok velejaroja, hogy a varhato elettartam kitolodik. (Hagyjuk mar a konteokat, hogy egy felsobb hatalom nem hagyja, hihy tovabb elj…) Azt, hogy mennyire, senki nem tudja.

Vannak mernokok, akik 2045-re josoltak, hogy a tudat atrakhato “szamitogepekbe”. Ha ez bekovetkezik, akkor sokaig kehet majd “elni”. Termeszetesen ez ma meg csak fikcio.


Szoval roviden, az ido elorehaladtaval kicsit mindig tovabb fognak elni az emberek. Ki tudja meddig.

2022. nov. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
A mai fiatal generáció az első, amelynek a várható élettartama nem éri el a szüleikét. Köszönhető ez a mai, nyugati típusú "táplálkozásnak" és a boltokban kapható élelmiszernek látszó tárgyaknak.
2022. nov. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!