Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érzed magad az utóbbi...

Hogy érzed magad az utóbbi pár napban?

Figyelt kérdés
Nekem elég szerencsétlenül alakult. Valami nagyon jó benne, de az életritmusomból kiestem, össze vissza alszom, depressziós a hangulatom, azt érzem a sors sem játszik a kezemre. Pedig általában feltalálom magam és jó dolgom van, de most nagyon szomorú vagyok. Igyekszem minden erőmmel változtatni a dolgokon. Jó lenne olvasni másokkal mik történtek. Bármiről írhattok, de a kérésem hogy fejtsétek ki jobban hogy mi történt, hogy történt, mit éreztek tőle, milyen kilátást láttok.

2022. nov. 10. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Jól vagyok általában.
Mostanában jól érzem magam.
Mostanában rosszul vagyok.
Általában rosszul vagyok.
Elképesztően szerencsés vagyok!
Az élet kín.
Nekem mindegy mi van, mindig helytállok!
19 szavazat
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki privátban akarja elmesélni szívesen olvasom.
2022. nov. 10. 12:37
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Hú, nekem kb ugyanaz mint amit írsz.

Alapvetően nem vagyok egy depis ember, de most a héten mindenből elegem van, levert vagyok, motiválatlan.

2022. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Elég régóta depressziós vagyok. Ilyen vagyok alapból. A héten kirúgtak a munkahelyemről... szomorú vagyok hogy pont ebben az időszakban alakulnak így a dolgok. Még kitartok nem akarom feladni. Arra gondolok hogy ezután is lenni e kell valaminek. Nehéz idők ezek most.
2022. nov. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%

#3

Kitartást és sok erőt neked (meg mindenkinek, aki épp nem érzi jól magát)

(#2)

2022. nov. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sok erőt igen!
2022. nov. 10. 13:59
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Olyan nemtudom xd
2022. nov. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Sz/rul, két hete kificamítottam a bokám, lehet el kellene menni megröngeneztetni, még mindig nehezen járok, így hiába vettem ki két nap szabit, hogy a telken dolgozzak.
2022. nov. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Sajnos elkaptam valamit, így influenzaszerű tünetekkel döglődöm már 2 napja. Remélem nem súlyosbodik.
2022. nov. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
Szokásosan: sz.rul, de büszkén
2022. nov. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mindíg mosolygok ezért jól alakul majdnem minden, csak lelkem savanyú néha mert nincsenek barátaim. Persze vannak ismerősök, de ennyiben ki is merűlt. Beszélgetek velük, de az mégsem olyan. Magányos vagyok. Kilátás? Bezárkózás, még több munka. Majd jobb lesz egszercsak.
2022. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!