Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valahogyan rátudok éjjel...

Valahogyan rátudok éjjel realizálni arra, hogy az éjjel behalluzott állat nem igaz, hanem képzelet, hogy aztán tudjam tanulmányozni őket?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 12:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Rébuszos kérdező úrhoz van ismét szerencsénk?
2022. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nem. Leírom akkor érthetőbben.


Na éjjel én félálomban állatokat hallucinálok be, nem álmodom csukott szemmel, nem alvás paralízisem van.

Hanem félálomban látom a teret és ott állatokat. De gondolom ez már a félig alvó agyam terméke. De az ösztönöm, hirtelen bekapcsol és menekülni akarok az állatok elől, ahelyett, hogy tanulmányozhatnám őket. Valahogy át tudom kapcsolni az agyamat, hogy felfogja, hogy nem valóság, hogy tudjam megfigyelni őket?

2022. nov. 11. 13:06
 3/24 A kérdező kommentje:
Valami válasz?
2022. nov. 11. 17:35
 4/24 anonim ***** válasza:
28%

#1 vagyok.

Örülök, hogy nem te vagy rébuszos kérdező. :-)


Nem tudod átkapcsolni az agyadat, ui. itt az álmod kulcsa a félelem, a menekülés az állatok elől. Ha nem állatokról álmodnál, akkor valami másról, de a félelem, a menekülésvágy akkor is benne lenne az álmodban.

Inkább azt kéne kideríteni, mitől félsz, mitől szorongasz.

2022. nov. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Nyitott szemmel is lehet álmodni? Nem félek az állatoktól. A valóéletben folyton megfigyelem őket. De bármit is lássak éjjel, legyen az tárgy, fura fények, állatok, mindig elmenekülök, ki a szobámból. Csak utána esett le, hogy az nincs ott és amúgy nyugodtan megfigyelhettem volna, de ehelyett megint kimenekültem.
2022. nov. 12. 09:12
 6/24 anonim ***** válasza:

Krvajó ez a kérdés! :D


Rá tudod, tudatos álmodásnak hívják. Úgy tudod kialakítani, hogy választasz egy hétköznapi szituációt, ami nagyon sokszor megtörténik (pl. rágyújtasz, ha dohányzol, vagy kezet mosol, vagy vizet iszol), és mindig, mikor ezt a tevékenységet csinálod, megkérdezed magadtól, hogy "én most álmodom?" Olyan tevékenységet válassz, amit tényleg nagyon gyakran csinálsz napközben, mert az megjelenik az álmaidban is. És egy idő után majd ott is meg fogod kérdezni magadtól, hogy "én most álmodom?" és rá fogsz jönni, hogy igen. És onnantól lehet irányítani az álmod, visszatekerni, mint egy filmet, meg ilyenek, elég király dolog.

2022. nov. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De én nem álmodom. Nem alszom, hanem a valóságban látom éjjel ezeket.
2022. nov. 12. 18:22
 8/24 anonim ***** válasza:
43%

Alszol. Nekem is vannak ilyen álmaim, hogy akkor valóságnak tűnik, vagy reggel olyan érzésem van, mintha filmen láttam volna az álmom, vagy tényleg megtörtént volna.

Kivétel, ha fogyasztasz tudatmódosítókat, vagy van esetleg valami mentális problémád.

2022. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nyitott szemmel látom. Onnét tudom, mert mikor kirohantam nyitott szemmel a párom észrevett. Tök normálisan beszélgettem el vele.
2022. nov. 12. 18:29
 10/24 A kérdező kommentje:
Meg tudom ezt az álomtól különböztetni, akármennyire is valóságos az álom, az az ágyamba történik. Itt meg a szobámban sétálgatok és nézem, hogy miért más színű a szobám. Vagy van, hogy megtámad valami sas én meg sikoltva kirohanok és felverem a páromat. Nyitott szemmel van.
2022. nov. 12. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!