Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kifizetem most az albérletet,...

Kifizetem most az albérletet, ami 122 ezer Ft összesen, marad 60 rzer Ft-om. Megfogok tudni élni a hónapban?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 12:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
82%
Kérdés, hogy hány kiló vagy... A fent leírt dolgok egy része pl. egy 80 kg feletti embernél nem működne.
2022. nov. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, ebben a 122 ezerben a rezsi is benne van? Ill. nem írod, hogy 60 ezerből mire kell még költeni kaján kívül, pl. bérletet venni, telefonszámlát fizetni stb.


2-3-as: Nem tudom, te hol laksz, de a legolcsóbb tészták (saját márkások) már inkább 500-600 között mozognak, a krumpli is jóval drágább az általad írt 150-200-nál. De ezek még az olcsóbb alapanyagok természetesen.

2022. nov. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%

Kisváros mint írtam

A pennyben fél kg pennys tészta 349

Mindig ennyiért veszem

Tegnap vettem!

A krumpli ha 10 kilót veszek 130 ft is van

Meg kell találni az olcsó helyeket mert ha bemész a spárba 500/kg ne csodálkozz

2022. nov. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

Azt tényleg jó lenne tudni hogy még rezsit is kell fizess?

Merre laksz? Vállalj pluszmunkát vagy jobban fizető állást

Egyedül ki sem vennék egy egész albérletet

Anyagi csőd

2022. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Zsíros kenyér, csöves parizer rudak, azt lazán megelsz..így csinálja a szomszéd is. Én meg itt rendelgetem most is a mekiket, pizzakat, azt jövő héten még csak éttermekbe megyek. Kit érdekel a pénz, van bőven
2022. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit meg kell húzni a nadrágszíjat, de megoldható.

Pláne, ha nem vagy speciális diétán, nincs káros szenvedélyed. Érdemes még most összeírni, hogy a háztartási dolgokból mi van fogyóban. Van annyi wc papírod, szappanod, fogkrémed, borotvahabod/női termékeid stb. hogy kitartson? Ha nincs, még most tarts egy "nagybevásárlást", sokkal könnyebb lesz úgy beosztani a pénzt, ha csak élelmiszert kell venned, és a fogyóban lévő mosószer miatt nem kell kiadnod súlyos 2000 forintokat. Illetve gyógyszereket, elsősegélydobozt is érdemes nézni. Ne akkor derüljön ki, hogy plusz kiadást jelentene egy doboz kötszer vagy egy adag fájdalomcsillapító, mikor már elvágtad a kezed, vagy épp migréned van. Én jártam már úgy, hogy fullra megfáztam fizu előtt egy héttel, és nem, hogy orrcseppet, meg lázcsillapítót, meg ilyeneket nem tudtam venni, de konkrétan egy rongyot kellett használnom mosható zsebkendő gyanánt, mert annyira nem volt pénzem (plusz túl pocsékul voltam, hogy kimenjek a lakásból).

2022. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
55 kg vagyok, és ma fizettem ki rezsivel együtt, illetve a telefonszámlát is már rég kifizettem így maradt 60 ezer
2022. nov. 12. 17:53
 18/18 anonim ***** válasza:
Ételek/italok kategóriát nézd meg, ott sokszor vannak ilyen olcsó receptes kérdések.
2022. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!