Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nekem olyan, mintha mostanában...

Nekem olyan, mintha mostanában lett volna 2015, nehezen fogadom el az idő mulását. Emlékszem, azt mondták 18 éves koromban előttem az egész élet, de semmit sem értem el. 28 évesen még előttem az élet?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de már csak egy 10 évvel rövidebb darabja.
2022. nov. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kis szerencsével a nagy része még előtted áll. De az is lehet, hogy nem. Kiszámíthatatlan dolgok ezek.


Felnőtt korban azért tíz év sok mindenre elég szokott lenni, ha az embernek van valami terve, és tesz is érte.


Neked van terved, célod?

2022. nov. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Stan Lee 39 éves korában adta ki az első képregényét.

Alan Rickman tehetségét 42 éves korában fedezték fel.

Samuel L. Jackson 46 évesen, Morgan Freeman 50 évesen, Christoph Waltz 53 évesen lett sikeres.

Harland David Sanders 62 éves korában alapította meg a Kentucky Fried Chicken gyorsétterem franchise-t.

Egyébként az életet élni kell, nem elérni benne dolgokat; feltéve ha nem akarod, hogy az egész egy görcsös hajsza legyen, ahol soha nem lehetsz elégedett, mert amint elérted az áhított célt, úgyis mindig lesz újabb.

2022. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21 évesen érettségiztem utána elmentem dolgozni, de mindhiába, csak a kuli munkák jutottak sehol sem léptem előre.
2022. nov. 13. 16:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Csináld azt amit te szeretnél és találd ki hogyan tovább?

Ha esetleg nem tudod mit akarsz akkor kezdj bele abba ami tetszik, aztán majd látod hogyan tovább? Ha nem tetszik az amibe bele kezdtél lépj tovább.

2022. nov. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érettségi az nem szakma.
2022. nov. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!