Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az "efebofil" kapcsolatokat...

Az "efebofil" kapcsolatokat miért szokták elítélni, ha egyébként mindkét fél jól érzi magát benne és nem kihasználásról van szó?

Figyelt kérdés
Ha pl. én most 21 évesen összejönnék egy 14 évessel, rögtön el lennék könyvelve valami beteg agyú perverznek, de miért? Sok olyat lehet olvasni itt az oldalon is, hogy egy lány 15 évesen összejön egy mondjuk 23 évessel, aztán amúgy tökre szeretik egymást.

2022. nov. 15. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
73%

50:Azért lényeges, hogy mi volt az őskorban, mert a mai ember tulajdonságai, például a szexualítás is, akkor alakult ki, és CSAK a társadalmi álapotok változtak meg, de a genetikai késztetések SEMMIT se változtak. A szexualítás úgy fejlődött, hogy a tizenéves emberekkel mindenki szexelni akart, mert szexuálisan vonzóak. Amikor ez kialakult, még életkoruk sem volt az embereknek nemhogy "iskolás" meg egyébb jelzőkkel láttak volna el őket. Azok a társadalmi szokások amik tíltják a természetes szexuális késztetéseket, csak több tizezer évvel később alakultak ki. Aljasag hogy emberekkel, főlleg a férfiakkal szemben a megváltoztathatatlan genetikailag kodolt tulajdonságaik alapján keltenek gyűlőletet, itélik el rekesztik ki őket, tartják születetten perverz gonosztevőknek.

Az egyébbként rendben van, hogy manapság egy tizenéves gyerek nincs felkészűlve a szexualításra gyereknevelésre, és igazábol nincs is rá szüksége, de attól hogy a társadalmi viszonyok megváltoztak az emberek a férfiak szexualítása szexualisvonzalma semmit sem változott.

Tehát kikéne mondani, hogy nem a férfiak szexualításával van probléma, hanem megváltoztak a társadalmi állapotok, de a szexuálisvonzalom teljesen normális természetes.

2022. nov. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
76%
#71 Nézd végig hogy mi volt a női szépségideál az elmúlt évszázadokban, és rá fogsz jönni, hogy a férfiak által vonzónak tartott dolgok folyamatosan változnak. Az elméleted itt meg is bukott.
2022. nov. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
84%
#71 Odáig rendben van, hogy genetikailag belénk van kódolva az, hogy a fiatal lányok iránt vonzódunk a termékenységük miatt, én is férfiból vagyok, tudom miről beszélsz, de az őskor óta már jóval okosabbak és értelmesebbek vagyunk annál, mint hogy 9-14 évesekkel dugjunk, mert szerencsétlen kislány már menstruál és kezd szexuális kisurgázása lenni, abban a korban, amikor a férfiak domináltak valószínűleg még a beleegyezése se kellett a kislánynak, ilyen az állatvilág is, simán rámásznának a hímek olyan nőstényekre is, akik nem is akarnak párzani, de már ivarérettek, mi ennél jóval intelligensebb faj vagyunk elméletileg, tudjuk már a farkunkat a gatyánkba tartani, a személyisége se alakult még ki normálisan egy 14 évesnek és az agyfelépítése se, de még biológiailag sem teljesen felnőtt, egy csomó huszonéves csinos fiatalos lány van, akiket dughatunk, ne egy fiatal lány tapasztalatlanságát élvezzük már a jó isten áldjon meg, a kérdés erről szólt, nem a vonzódásról, felőlem vonzódhatsz egy fához is, lesz@rom, de érző lényekkel nem játszunk.
2022. nov. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
66%
Lányként nekem is volt ilyen kapcsolatom, és nagyon nem tudták feldolgozni a körülöttem lévők... Az sokkal rosszabb volt, mint az ilyen korkülönbség, szerintem. Minenki papolt, hogy ez milyen rossz meg bla-bla, de a végén csak azt érték el vele hogy telesen titokba tartottam...
2022. nov. 19. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 A kérdező kommentje:
#73 És ugyan hogyan szabályoznád ezt? Hány éves kortól, hány éves korig lehetne a te normáid szerint járni valakivel? Hogy ha egy 14 éves összejöhet egy 16-17-18 évessel, akkor egy 19-20-21 évessel miért nem? És akár egy ennyivel idősebbel? Mi szabályozza meg, hogy ki hány évesen hány évessel járhat?
2022. nov. 19. 03:47
 76/79 anonim ***** válasza:
64%
Aki jozan esszel kepes gondolkodni latni es nem kerdojelez meg olyan dolgokat amik alapveto intelligenciara utalnak mwg miert ne alapon vagyok akkora ember hogy kijar nekwm wgy hamvas szuzike. Lehet itt altatni magunkat stb. De ha pl. El is beszelgetsz joval fiatalabbal es nem felejted el azt hogy jopar evvel fiatalabb nalad akkor latni fogod a megfogalmazas mindene hogy hozzad kepest igenia eretlen es amit te nyujtani tudsz vagy tudnal neki arra o nincs felkeszulve
2023. jan. 14. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
Az átlagembernek fingja sincs a tudományhoz és a pszichológiához, a társadalmi elvárások alapján ítélkeznek, azért nézik le, vagy mert közülük is van aki gerjed tinédzserekre csak nem akarja bevallani magának és frusztráricóval támadva nyomja el magában a saját "ördögét".
2023. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 gabor49 ***** válasza:
mert hulyek az emberek azert itelik el vagy pedig irigyek
febr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim válasza:
Mert az emberek képmutató prüd alakok.
márc. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!