Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakran fordul elő...

Mennyire gyakran fordul elő nálatok, hogy egy-egy dal hallgatása közben libabőrösek lesztek?

Figyelt kérdés
Velem elég gyakran előfordul ez, pedig én a metalnak az extrémebb irányzatait hallgatom inkább, de ezekben a zenékben is előfordulnak atmoszférikusabb, hangulatosabb, vagy melodikusabb számok is, amiktől libabőrös leszek, sőt, olyan is előfordul, hogy még meg is könnyezem, mert annyira beletudom élni magam. Vagy olyan is van, hogy pl egy adott számról egy megtörtént életesemény, élethelyzet vagy emlék jut az eszembe.

2022. nov. 20. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is előfordul, ha jó a dal és meghat!
2022. nov. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a g play nek az ess eső cím számától vagyok így. Akárhányszor meghallgatom mindig libabőrös leszek.
2022. nov. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Sokszor. De hát a művészeteknek éppen ez a katarzisszerzés a célja.
2022. nov. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Gyakran van ilyen, főleg mert mostanában rászoktam a szimfonikus metálra. A furulya, hegedű, zongora, opera-szerű éneklés és úgy általában a magasabb hangok váltják ki, de én imádom :D
2022. nov. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
Van, hogy 1-2 naponta is ha feljön a lejátszási listában azon zenék egyike, ami kiváltja.
2022. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem is mondhatni sokszor megesik. Van, hogy a szövegét tudnom nagyon átérezni, mert éltem át hasonlót, de van úgy is, hogy a zenei része hat meg.

Nekem pl. Amigod - Este van dala ilyen, minden egyes alkalommal libabőr.

2022. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De jó olvasni, hogy belőletek is ilyen pozitív hatást tud kiváltani egy-egy dal.:)

Amikor ilyet tapasztalunk, akkor szerintem ez azt jelzi, hogy tényleg valóban szeretünk bizonyos fajta zenéket, és nem csak erőltetjük, mint ahogyan ezt sokan teszik sajnos.

2022. nov. 20. 23:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Gyakran,mivel gyakran hallgatok jó zenéket. Mindig olyan érzés mintha valami gyógyító jó érzés áramlana a testemben. :)
2022. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak és kizárólag olyan stílusú zenét vagyok hajlandó hallgatni, amit szeretek is, nem másokat követve, így igen, ez időnként velem is megesik 😄
2022. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!