Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek le tiltottak?

Mr.lucky kérdése:

Szerintetek le tiltottak?

Figyelt kérdés

Két hete eszembe jutott egy lány akivel már egy éve nem beszéltem. Gondoltam vissza nézem a beszélgetésünket

Messengeren. És akkor láttam hogy a neve mellett nincs ott hogy mikor volt elérhető. Kíváncsivá tett a dolog ezért két héten keresztül minden nap

megnéztem és sosem volt elérhető valamit sosem írta ki hogy mikor volt elérhető. viszont a Facebookon meg tudom nézni a profilját.

Ráírni nem szeretnék, viszont fura lenne hogy egy évig nem kerestem erre ő letilt 😀.



2022. nov. 23. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet tiltani, hogy lássák, ha aktív vagy.


Én régóta megtettem, mert volt, aki egyből rámírt, ha csak ránéztem a Facebookra.

2022. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is le van tiltva ez a funkció, senki se látja, mikor vagyok elérhető. A legtöbb ismerősömnek is egyébként, szóval ez még nem jelent semmit. Ha tudsz neki írni, akkor nerm tiltott le.
2022. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondták előttem is, hogy ki lehet kapcsolni az Elérhető funkciót, de megjegyzem, az elérhetőség jelzése a Messengeren koránt sem tökéletes, mert sokszor előfordul, hogy úgy jelez elérhetőnek, miközben meg sem nyitottam a Messengert.

Viszont van olyan is, akinél szintén nem ír semmit az elérhetőségéről, viszont ha elérhető, akkor azt kiírja.

2022. nov. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2%
Ha nem tiltott le, akkor szerencsés vagy!
2022. nov. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tíltott le, csak az elérhető funkciót kikapcsolta. Én is megtettem már.
2022. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Lehet rá kéne írnom, akkor 100%ban biztos lehetnék, de 1év után már nincs pofám.

2022. nov. 23. 22:09
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld meg, mit vesztesz vele! Ha 2 év telik el így, az még rosszabb!
2022. nov. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!