Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális hogy nem vagyok...

Normális hogy nem vagyok minden este a barátaimmal?

Figyelt kérdés
A szaktársaim szinte minden este szerveznek valamit. Leginkább ivást, de nekem ez sok lenne hogy nyakra főre együtt legyünk. Sokszor elgondolkodom hogy velem van a baj vagy ez normális emberi reakció.

2022. nov. 29. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális. Nem vagyunk egyformák csak az igényeink más és ezt nekik is meg kell érteniük.


Én is heti 2x találkozom velük, néha szervezünk kisebb bulit, összejövetelt vagy csak elmegyünk sörözni. Bőven elég.

2022. nov. 29. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az nem normális, ha valakinek nincs magánélete.
2022. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy év és náluk is lecseng ez
2022. nov. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Más dolga is van az embernek, vannak családtagok, akár barát/barátnő, régi barátok, akikkel szintén időt kell tölteni valamikor. Arról nem is beszélve, hogy valószínűleg otthon is van valami dolgod, és néha az sem árt, ha egyedül van az ember. Szóval igen, teljesen normális. Senki nem várhatja el, hogy minden este rá szánd az idődet.
2022. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen oké, én az a típus voltam egyetemen aki minden este a barátaival volt :D


Viszont a legjobb barátom például csak heti 1x, nagyon maximum 2x volt velünk, mert ő nem ez a típus, de semmi hátrányban vagy megkülönböztetésben nem volt része emiatt.

2022. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!