Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként hogyan reagálnál ha...

Nőként hogyan reagálnál ha születésnapodra egy ismerősödtől ránctalanító krámet kapnál ajándékba?

Figyelt kérdés

2022. nov. 29. 13:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Visszaadnám neki.
2022. nov. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
46%
Én kaptam egy rokontól, 36 éves lettem és kaptam egy 60+ arckrémet. Felraktam Facebookra röhögjenek mások is rajta.
2022. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Továbbajándékoznám ha valamelyik ismerősöm szeretné azt az adott terméket, az illetőnek meg megmondanám hogy nem szeretek ajándékokat kapni, pláne olyan majdnem-idegentől akinek fogalma sincs hogy mit szeretnék.

Kozmetikum terén meg abszolút finnyás vagyok, nem visel el bármit a bőröm.

2022. nov. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Egy sorozatban láttam, ezt kapott az egyik szereplő a gyerekeitől és látszott rajta hogy megsértődött rajta.
2022. nov. 29. 13:49
 5/19 anonim ***** válasza:
34%

A sorozatokban kivétel nélkül egytől egyig előre tökéletesen pontosan megírt, megkoreografált, és eljátszott jelenetek vannak. Mindenfajta spontaneitás tilos, mert az első szótól az utolsóig azt kell előadni, ami és ahogy le van írva a forgatókönyvben.


Viszont ez bántó. Én ki nem mondanám, de a magatartásommal éreztetném, hogy csalódott vagyok, és - ha ez még karácsony előtti alkalom - akkor karácsonykor biztos vagy nem vennék neki semmit (és akkor ez lenne a visszavágós pofon), vagy egy semmitmondó, végtelenül kiüresedett protokollajándékot vennék (mondjuk egy olcsó pezsgőt a legolcsóbb fajtából, akkor is, ha nem szereti, vagy egyáltalán nem iszik, vagy egy ZS kategóriás bonbont, vagy valami nagyon-nagyon kommersz, mezei bort a max. 800-1000 forintos fajtából - azok mind förtelmesek.)

2022. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha használna jöhet :D
2022. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kozmetikumtol is függ.

Nekem kicsit finnyás a bőröm, ha van benne olyan összetevő, amit nem bírok, akkor max tovább adok rajta. Ha belefér, akkor meg szívesen elhasznalom.


Mondjuk egy ismerős, ha alapvetően nem téma a bőrápolás, akkor fogalma sincs, hogy miket használok és nagy eséllyel nem olyat fog venni, aminek örülnék is.

2022. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, elhasználnám. Nincsenek ráncaim, de időnként így is használok krémeket
2022. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%

Úristen ne már...

Ezen problémáztok???

2022. nov. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Metionin ***** válasza:
20%
Hogy minek ajándékoz ha ennyire nem ismer. Nincsenek ráncaim, így arra gondolnék, hogy vagy nem tudta, hogy mire való a krém vagy ő is kapta és csak meg akart tőle szabadulni. Volt példa hasonlóra, egyszer anti-celluit krémet kaptam, mert az ajándékozó azt hitte, testápoló. De ott is sanszos volt, hogy csak továbbadta.
2022. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!