Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El akart rabolni, vagy csak...

El akart rabolni, vagy csak aggódott/segíteni akart?

Figyelt kérdés

Ez az eset már viszonylag régen történt, de mivel gyakran kell arra mennem, sokszor eszembe jut és nyomaszt. De nem tudom, hogy csak én reagálom-e túl....

Történt egy nap, hogy kijött rajtam valami hányásos nyavaja, ami a hazafelé vezető utamon érte el csúcspontját. Az otthonom és a buszmegálló közötti út egy része a falun kívül esik, csak a szántóföldek vannak ott. Ahogy ezen a szakaszon vonszoltam magam haza, a gyomrom végül megadta magát, és letérdeltem, várva, hogy jöjjön aminek jönnie kell. Pár pillantra rá jött egy kocsi, ami megállt mellettem. Kiszállt egy férfi, és megkérdezte, jól vagyok-e. Erőt véve magamon válaszoltam, hogy igen, köszönöm, minden rendben. Na és itt várt furcsává a helyzet, ugyanis nem akart elmenni. Kb fél percet állt ott, aztán megismételte a kérdését, ekkor már kicsit pánikolva mondtam, hogy igen, minden rendben, nyugodtan elmehet. De nem mozdult; pontosabban a kocsijához ment, (talán kivett belőle valamit), aztán ismét megindult felém. A gyomrom ezt a pillanatot választotta, hogy végleg feladja, és kiadtam a tartalmát. A pasi ekkor visszaült a kocsijába, és elhajtott.

Nekem ebben az sántít, hogy ha annyira az állapotom aggasztta, miért pont akkor ment el, mikor egyértelmű vált, hogy nem vagyok jól?



2022. nov. 30. 22:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
89%

#6:

Az óvatosság nem egyenlő a folyamatos paranoiával/üldözési mániával.

2022. dec. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Hát ilyen gusztustalan betegen, én se akarnálak elrabolni. Visszamennék a jővőhéten, és ha úgy látnám, hogy már jobban vagy, akkor rabolnálak el.
2022. dec. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy éppen azt gondolta, olyan bajod van, amin egy palack víz vagy néhány szem keksz/cukor tud segíteni. Aztán mikor hányni kezdtél azt hitte pusztán részeg vagy, ezért hagyott ott.
2022. dec. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Hans Pötterman ***** válasza:
77%
Hát nem tudom. Én magamból kiindulva,a hányás után azért mégegyszer megkérdeztem volna,hogy biztos nem e kell segítség. Ha akkor is elutasitasz, akkor hagytalak volna ott.
2022. dec. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!