Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek,hogy...

Volt már olyan érzésetek,hogy egy közösségben nem fogadtak el titeket vagy máshogy közelíttek hozzátok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 2. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Hahh mindenhol
2022. dec. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Persze..a mai napig van ilyen, de annyira nem foglalkozok vele, olyan társaságot keresek ahol ennek kevesebb a lehetősége :D


Nem kell annyira felvenni ezeket a dolgokat, mindenkivel megesik.

2022. dec. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, nem is egyszer.


Jobb, ha elfogadod, vagy próbálsz tenni ellene, de ne eroltesd a dolgot.


Én pl megkaptam egyszer, hogy “ vannak olyan emberek, akik szimplán nem szimpatikusak, semmi bajom veled, de nem tudlak kedvelni :D “


Aztán később valahogy mégis úgy hozta az élet, hogy jóban lettünk.


Másrészt igen, keress olyan társaságot/barátokat akik hozzad hasonlóak, elfogadnak. Ha muszáj is olyan helyen dolgoznod/ lenned ahol nem kedvelnek, ok biztos ott lesznek, így nem érzed majd olyan zavarónak :)

2022. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A mai napig előfordul. Nem mindenhol, vannak helyek, ahova azonnal be tudok illeszkedni, de vannak olyanok is, ahova nem megy. Ez nyilván nem kellemes, de ilyenkor nem teperek, hanem tudomásul veszem, és ha lehet, kerülöm azt a társaságot.
2022. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%

Az összesben.

Gyerekkoromban zavart, most már nem. Sőt, most már szinte örülök neki.

2022. dec. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, pl. egy sportközösségben. Anno az az egész nagyon zavart, el is mentem onnan.
2022. dec. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!