Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem valakibe úgy,...

Beleszerettem valakibe úgy, hogy nem is ismerem?

Figyelt kérdés

Agyrém az egész, ezzel tisztában vagyok, viszont már megbolondulok a hülyeségemtől, úgyhogy kérem, valaki segítsen!🙏🏻 Tipikusan az történt velem, amit előtte százezerszer olvastam már itt az oldalon is kommentekben: egy nézés és egy félmosoly után “beleszerettem” valakibe, akit nem ismerek! Nem mondom, hogy gondolatban eljutottam vele a házasságig, de azért izgatja a fantáziámat. A találkozásunkkor azt éreztem, hogy ismerem és tudom, hogy milyen ember.

Na, most ezek után az a kérdésem, hogy hogy lehet ebből kimászni?



2022. dec. 2. 21:15
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Mi a gyanús?
2022. dec. 2. 23:51
 22/26 anonim ***** válasza:
53%
Akivel nem lángolsz, az lesz a frankó.
2022. dec. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Mi ebben a logika?
2022. dec. 3. 00:05
 24/26 anonim ***** válasza:

Az, hogy tapasztalatból beszélek.

Azért lángolsz, mert még nem ismered.

Ha ismered és úgy szereted, az az igazi.

2022. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Persze, ezzel én is tisztában vagyok. Viszont nem értem mi ez az érzés, honnan jön stb. Meg legfőképp hogy lehetne elfelejteni. De lehet nem is akarom elfelejteni?! Össze vagyok zavarodva. Kötődök hozzá?!
2022. dec. 3. 00:21
 26/26 anonim ***** válasza:
Valamit felpiszkált benned, de teljesen más az amikor egy embert szeretsz, nem pedig egy érzést vele kapcsolatban.
2022. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!